2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 yılık MTO mezunlarına mimarlık dikey geçiş konusunda çok ciddi kolaylıklar sağlamakta olan bosna hersek üniversiteleri özellikle Türk öğrencilerin..

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

İki yıllık Meslek Yüksekokulu mezunları genellikle istedikleri bölümlere dikey geçiş yapabilmek için sınavlara girer, hem zaman kaybeder, hem de stres içinde kalırlar. Uluslararası Travnik Üniversitesi ise, sizleri dikey geçiş yaparken herhangi bir sınava girmediğiniz bir eğitime davet ediyor. Yurtdışında çağdaş ve kaliteli bir eğitim almak, cüzi rakamlarla eğitiminizi tamamlamak ve elbette 2 yıllık eğitiminizi doğrudan 4 yıllık istediğiniz bir bölümde sürdürmek artık çok kolay. Ön Lisans diplomanız ve transkriptiniz başvuru yapabilmeniz, sınavız şekilde dikey geçiş hakkınızı kullanabilmeniz için yeterli. Modern dersliklerde eğitim görebilecek ve 2 yıllık Myo mezunların Mimarlık dikey geçiş imkanından yararlanabileceksiniz.

Mimarlık Dikey Geçiş İmkanı Sizleri Bekliyor

Tekrar sınava girip Mimarlık okumak yerine, Avrupa’da öğrenim görün ve fark yaratın. Sayısız ülkede çalışma imkanı bulabileceğiniz bu güzel mesleğe sahip olmanın yanında alacağınız Europass isimli mavi diploma belgeniz size Avrupa’da çok sayıda kapıyı da açacaktır. Birinci sınıf kalitede bir belge olan Europass, Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de tanınmaktadır. Sınavsız, ön koşulsuz şekilde 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş şansı veren Uluslararası Travik Üniversitesi’ne hemen kayıt yaptırın. Çağdaş eğitimin tadını çıkarırken 2500 Euro olan eğitim bedeliniz sayesinde bütçenizi de zorlamayın. Dil kurslarına ödeyeceğiniz rakamdan bile düşük olan bu bedel sayesinde hem dikey geçiş yapıp Mimarlık okuyacak, hem de yabancı dil öğreneceksiniz.

Yabancı öğrencilerle tanışabileceğiniz, ekonomik yaşam giderleri sayesinde öğrenim hayatınız boyunca seyahatlerde bulunabileceğiniz bu imkanı değerlendirmelisiniz. Sınıf tekrarı yapmadan, aldığınız derslerden muaf tutularak doğrudan 3 sınıf öğrencisi olabileceksiniz. Eğitiminiz süresince en iyi profesörlerin derslerine girecek ve Türkçe destekli eğitimler alacaksınız. Dil zorluğu yaşamayacak ama başka dilleri de öğrenebileceksiniz. 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş fırsatına eriştiğinizde mesleki hayatınıza da yukardan başlama şansı bulursunuz.

Sizin gibi öğrenim gören gençlerin nasıl iyi koşullarda çalışma imkanı bulduklarını sosyal medya hesaplarından da görebilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenim gören öğrencilerle konuşarak da giderebilir yahut başvuru yapmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden de bilgi alabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmak için hazır bekleyen danışmanlar sayesinde eğitim hayatınıza sorunsuz bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hayallerinize veda etmeyin, hayallerinizi gerçekleştirin. Sınavlara hazırlanmak, dil kurslarına girmek yerine çok daha cüzi rakamlara sınavsız dikey geçiş imkanından yararlanın. Yaşam giderlerinin aylık 300-400 Euro olduğu Bosna Hersek’in en iyi eğitim kurumlarından olan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olma ayrıcalığına erişin.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türkçe dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Mimarlık 2500 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!