Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerin en çok ilgilendikleri konuların başında eğitim ücretleri gelmektedir. Bosna hersek üniversitesi Ücretleri..

Bosna Hersek Üniversitesi Ücretleri

Bosna Hersek üniversitede eğitim almak bakımında son yıllarda bir hayli revaçtadır. Ülkemizden de buraya giden birçok kişi var. Hatta burada Türkçe destekli eğitim alma imkanının olması dil sorunu olan kişilere de cazip gelmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz, bu öğrenci adaylarımıza doğru ve yerinde yönlendirmeler yapıyoruz. Siz de Bosna Hersek’te okumak isterseniz, sınav sorunu yaşamadan, sadece lise diplomanız ile istediğiniz bölümlerden birine kaydınızı yaptırabilirsiniz. Yurt dışında okuma fikri güzel olsa da, okul fiyatları konusunda tedirgin olabilirsiniz. Bu konuda Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri Avrupa ülkelerinden ayrılmaktadır. Gayet uygun fiyatlara yurt dışında okuma şansına sahip olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerin baştan sona kadar sorunsuz bir eğitim alması ile ilgileniyoruz. Bu yüzden kayıt sürecinden mezuniyetinize, stajınıza kadar sizin yanınızdayız. Bosna Hersek Üniversitesi ücretleri bölümden bölüme değişkenlik gösterir. Seçtiğiniz üniversite de bu konuda önemlidir. Bosna’da devlet üniversitelerinin harçları 1000 euro ile 3200 euro arasında değişir. Genel olarak bir yıl Boşnakça hazırlık eğitimi vardır. burada Türkçe hizmet veren bir üniversite vardır. Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde hukuk 2000 euro, inşaat 2500 euro, mimarlık 2500 euro, makina ve elektrik mühendisliği de 2500 euro’dur. Bunlar senelik masraflardır. Bu masraflar Türkiye’deki birçok üniversiteden daha uygundur. Elbette bu masraflara konaklama ve sosyal hayat giderlerini de eklemek gerekir. Rahat yaşayan bir öğrenci maksimum 1200 TL ile Bosna’da hayatını idame ettirebilir.

Bosna Hersek Üniversitesi ücretlerine bakınca bu ücretlerin uygun olması, Bosna’nın tercih edilirliğini de arttırmaktadır. Elbette seçeceğiniz bölümleri araştırmanız önemlidir. Burada biz devreye giriyoruz. Sınav stresi yaşamadan uygun fiyatlara Bosna’da okumanız konusunda tüm detayları sizin için takip ediyoruz. Bizim amacımız sizin sorunsuz bir üniversite eğimi almanız. Bosna’da konaklama dahil tüm sorunlarınız ile yakından ilgileniyoruz. Mavi diploma imkanının olduğu bu okullarda İngilizce, Boşnakça ve Türkçe destekli eğitim alabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Sadece lisans eğitimi değil, lisans üstü ve lisans tamamlama eğitimleri için de bizden destek alabilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesiücretleri

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!