Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Gelecekte başarılı bir mimar olmak için öncelikle doğru bir üniversite seçimi yapmalısınız. Bu konu hakkında araştırma yaptığınız zaman her zaman..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümü bakımından oldukça çok seçenek sunmaktadır. Ülkedeki hemen her üniversitede mimarlık bölümü yer almaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunan bu üniversiteler ülkemizde denkliği bulunması nedeniyle oldukça çok tercih edilmektedir. Genel olarak Bosna Hersek üniversiteleri, Türk gençleri tarafından çokça tercih edilmektedir. Çünkü bu üniversiteleri sınavsız alım yapmaktadırlar ve yurt dışında okumak isteyenlerin ihtiyaçlarına cevap verecek niteliktedirler. Bireylerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran eğitim anlayışları ile oldukça köklü üniversiteler olan Bosna üniversitelerinde dilerseniz Boşnakça dilerseniz Türkçe destekli eğitim alabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak biz sizlere bu konuda seçim yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Bosna’daki Uluslararası Travnik, Saraybosna, Zenica, Mostar, Gorajde ve Tuzla üniversitelerinde mimarlık bölümleri yer almaktadır. Bu üniversitelerin ücretleri ise 2000 Euro’dur. Ayrıca Boşnakça eğitim veren Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümlerine giriş yapmadan önce bir sene hazırlık okumanız gerekmektedir. Hazırlık ücreti de ortalama 2500 Euro’dur. Bunun yanında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Türkçe olarak mimarlık bölümü eğitimi verilmektedir. Bu üniversiteyi tercih etmeniz durumunda hazırlık okumak zorunda kalmazsınız. Ücret olarak da 2500 Euro ödemeniz gerekmektedir. Üniversiteler ücretlerini yılda iki taksit şeklinde ödemeye izin verebiliyorlar. Tüm bunlar için detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında verdiğimiz bilgilere ulaşabilir ve tecrübeli ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bosna’da mimarlık okumayı düşünüyorsanız, en doğru üniversiteyi tercih etmenize yardımcı olabiliriz. Aynı zamanda danışmanlık kapsamında yurt dışındaki oturma izni, evrakların makamlara tercüme edilerek ulaştırılması gibi hizmetleri de sağlamaktadır. Okulunuza yakın olarak konaklama seçenekleri bulup sizlere sunabiliriz. Siz gelmeden gerekli ayarlamaları yaparız, böylece güven içinde gelip yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek, üniversite öğrenciliği için oldukça uygun bir ülkedir. Üniversitelerin talep ettiği fiyatlar da ülkemiz özel üniversitelerine kıyasla oldukça makuldür. Hem daha az ücret ödeyip hem kaliteli bir eğitim almak hem de yurt dışında okumanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız bize ulaşın ve tüm gerekli ayarlamaları yapalım. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık bölümü seçiminizde sizlere profesyonel ekibimizle birlikte gerekli bilgiyi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

#bosnaherseküniversitesimimarlık

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!