Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna hersek üniversiteleri yıllık ücretleri hakkında araştırma yaptığınız zaman bu ülke de bütçelerinizi zorlamadan istediğiniz gibi eğitimler..

Bosna Hersek Üniversiteleri Yıllık Ücretleri

Bosna Hersek Üniversiteleri yıllık ücretleri oldukça uygun olan üniversitelerdir. Bu üniversitelerde eğitim almak için Türkiye’de olan üniversitelere göre çok daha az ücretler ödeyebilirsiniz. Türkiye’de özel üniversiteler bilindiği üzere çok pahalıdır. Bu üniversitelerin barınma, yeme içme ve diğer masraflar harici yıllık olarak istediği ücretler dudak uçuklatıcıdır. Özel üniversiteler içinde aynı zamanda her bölüm aynı ücrette değildir. Bu üniversitelerde bölümlere göre yıllık ücretlendirme yapılmıştır. Hukuk, tıp, mühendislik ve mimarlık gibi öne çıkan nitelikli bölümlerin yıllık ücreti diğer bölümleri 2,3 katı civarındadır. Bu ücretleri ödeyen bir aile maddi olarak yıllar boyunca büyük sıkıntılar çekecektir. Bunun yerine farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamıza danışmanız halinde eğitim hayatınız ile ilgili önemli kararları daha hızlı biçimde verebilirsiniz. Firmamıza telefon yolu ile ulaşabilir ya da direk olarak ofisimize gelerek yüz yüze görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız sayesinde Türkiye eğitim anlayışı dışında seçenekleri de görebilir ve eğitim almaktan vazgeçmezseniz. Sınavlarda stres oluyor ve kazanamayacağınızı düşünüyorsanız, farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız firmamız bu konuda size çok özel seçenekler sunacaktır. Bu seçenekler arasında farklı ülkelerde üniversite eğitimi almak vardır. Bu üniversitelerin birçoğunda eğitim anlayışı kolay, ücretler düşüktür. Bosna Hersek Üniversiteleri yıllık ücretleri daha düşük olduğu için tercih edebileceğiniz üniversiteler arasında yer almaktadır. Tıp, hukuk gibi bölümleri burada uygun fiyata okuyabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversiteleri içinde fiyatları ile dikkat çeken üniversitelerden birisi Uluslararası Travnik Üniversitesi’dir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız ile Uluslararası Travnik Üniversitesi anlaşmalıdır. Firmamız ile bu üniversiteye hızlı biçimde kayıt yaptırabilirsiniz. Üniversite içinde yer alan bölümlerden birisi hukuktur. Hukuk için yıllık olarak ödenecek ücret tutarı 2000 Euro’dur. Diğer bölüm ise inşaat mühendisliği bölümüdür. İnşaat mühendisliği eğitimi için üniversiteye yıllık 2500 Euro ödemeniz yeterli olacaktır. Üniversite içinde yer alan bölümlerden birisi olan mimarlığın yıllık ücreti de aynı şekilde 2500 Euro’dur. Bilgisayar ve makine mühendisliğinin yıllık ücreti de 2500 Euro olarak belirlenmiştir. Bosna Hersek Üniversiteleri yıllık ücretleri bu şekilde uygun fiyatlara sahiptir.

#bosnaherseküniversiteleriyıllıkücretleri

Üniversitenin Haritası

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!