2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Eğer sizler de bosna hersek üniversiteleri dikey geçiş olanaklarını kullanmak isterseniz mutlaka izimle iletişime geçmeli ve uzmanlarımızdan yardım..

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş imkanını ülkemiz öğrencilerine tanıyan kurumlardır. Bu üniversitelerde, iki yıllık öğreniminizi dört yıla tamamlayabilirsiniz.

Dilerseniz yüksek lisans yapabilir alanınızda uzman olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, dikey geçiş konusunda sizlere merak ettiğiniz konularda yardımcı oluyor ve işlemlerinizi gerçekleştirme konusunda destek oluyoruz. Dikey geçişe izin tanıyan üniversitelere sınavsız giriş yapabilirsiniz. Bu da Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmenize neden olacak avantajlardan birisidir.

Üniversitelerin kaliteli eğitimi düşünüldüğünde oldukça makul bir teklif olan bu dikey geçiş fırsatından yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkı tanıyan Mostar, Saraybosna ve Uluslararası Travnik üniversitelerine başvurmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında verdiğimiz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Mühendislik bölümlerine, mimarlık, hukuk, diş hekimliği, eczacılık, fizik tedavi, turizm, psikoloji bölümlerine Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş imkanı tanınmaktadır. Bu üniversitenin bölümleri aynı zamanda Türkçe destekli eğitim verdiği için anadilinizde eğitim alma fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Bunun yanında Mostar Üniversitesinde mühendislik bölümlerine, Saraybosna Üniversitesinde ise mühendislik bölümleri ve işletmeye dikey geçiş imkanınız bulunmaktadır. Bu üniversiteler ise Boşnakça eğitim vermektedir. Daha önce aldığınız derslerden muaf tutularak hazırlık kurslarına gidebilirsiniz. Sizler için en uygun üniversite tercihini yapmanızda yardımcı oluyor ve gerekli evrakları hazırlıyoruz.
Bosna’da eğitim görmek istiyorsanız hemen her şehrimizde bulunan bürolardan yardım alabilirsiniz. Bosna üniversitelerinin ülkemizde denkliği bulunmasından dolayı, diplomanızı Türkiye’de de kullanabilirsiniz. Bu üniversitelerin tüm bölümlerine sınavsız giriş yaparak yıllık 1500 ile 3500 Euro arasında bir ücret ödemeniz yeterlidir.

Ülkemiz koşullarına kıyasla bu ücretler oldukça makul olup çok iyi bir eğitim alma fırsatını size tanımaktadır. Kariyeriniz için önemli bir karar olan üniversiteleri en iyi şekilde seçmeniz için sizin yanınızdayız. Sınavsız giriş hakkı sayesinde dilediğiniz alanda dikey geçiş yapabilir ve kişisel becerileri geliştirmeye yönelik eğitim anlayışı bulunan Bosna üniversitelerinde okuyabilirsiniz. Hem yabancı dilinizi geliştirebilir hem de akademik anlamda başarılı olabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkı sayesinde sizlere iyi bir eğitim ve gelecek vaat ediyor.

Bosna Hersek Üniversite

Bosna-Hersek (BH), güneydoğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Bosna-Hersek yaklaşık 4,6 milyonluk bir nüfusa sahip ve BH ve Sırp Cumhuriyeti olmak üzere iki kurucu taraftan oluşuyor. Şu anda, BH’deki çoğu insan ilk dilleri olarak Slav dili Sırpçayı konuşuyor. Ancak Boşnakça eğitim sisteminde kullanılan resmi dildir. Saraybosna Üniversitesi BH’deki tek üniversitedir, ancak ülkenin farklı yerlerinde birkaç şube kampüsüne sahiptir.

MBHS, Balkanlar’daki en eski üniversitelerden biridir. 1880 yılında ‘Kraliyet Sırp Akademisi’ adı altında kurulmuştur. Kraliyet Sırp Akademisi, 1968’de kolej ve üniversite derecelerini kazandığında ‘Saraybosna Üniversitesi’ olarak yeniden adlandırıldı. Günümüzde MBHS, Güneydoğu Avrupa’nın en yüksek dereceli üniversitelerinden biridir. Lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri sunan çeşitli bölümlere sahiptir. Buna ek olarak, MBHS, İngiliz üniversiteleriyle ortaklık yoluyla uluslararası öğrencilere İngilizce dil kursları sunmaktadır.

MBHS, yüksek standartları ve araştırma faaliyetleri nedeniyle Balkanlar’daki en iyi üniversitelerden biri olarak kabul edilmektedir. Bosna tarihinin birçok önemli ismi bu üniversiteye gitmiş ve mezun olmuştur. Örneğin Ferid Plavsic, savaş bittikten sonra ilk Bosna cumhurbaşkanı olmadan önce bu üniversiteden mezun oldu. Bu, MBHS’nin BH için liderler yetiştirme konusunda güçlü bir geleneğe sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca öğrenciler hukuk, işletme ve turizm işletmeciliği gibi programlar aracılığıyla derecelere erişebilirler.

MBHS’nin prestijine katkıda bulunan bir diğer faktör de İngilizce kurslarıdır. Birçok uluslararası öğrenci, başka bir dil öğrenmek veya İngilizce becerilerini geliştirmek için bu kurslara kaydolmaktadır. Bu İngilizce dil kursları, BH’de yaşayan yabancılar arasında son derece popülerdir. Bunun nedeni, İngilizce konuşan bir pasaportunuz varsa MBHS’de okumak için vize almanın kolay olmasıdır. Üniversitenin ayrıca yabancı üniversitelerle, diğer ülkelerden öğrencilerin İngilizce kursları için BH’ye gelmelerini sağlayan çeşitli ortaklıkları vardır. Bu, MBHS’yi uluslararası öğrenciler için harika bir yer haline getiriyor!

MBHS, akademisyenlerin yanı sıra öğrencileri için birçok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Her yıl ünlü müzisyenlerin kampüste canlı performans sergilediği bir caz festivali var. Ayrıca her yıl 10.000’den fazla insanı çeken yemek pişirme merkezli bir yıllık festival var. Öğrenciler ayrıca kampüste düzenlenen tiyatro festivallerine, sanat sergilerine ve film festivallerine de katılma olanağına sahiptir. Tüm bu faaliyetler, MBHS’yi okumak için harika bir yer haline getiriyor!

Genel olarak, Bosna Hersek Üniversitesi, yaşı ve uluslararası öğrencilere yönelik İngilizce programları nedeniyle Güneydoğu Avrupa’daki en yüksek dereceli üniversitelerden biridir. Öğrenciler her yıl caz festivalleri gibi kampüs etkinliklerine veya tiyatro gösterilerine katılabilirler. Ayrıca kampüs dışında sosyalleşmek isteyen öğrenciler için birçok kültürel aktivite mevcuttur. Bir üniversite deneyimi yoluyla Bosna-Hersek hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, MBHS sizin için doğru olabilir!

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!