2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Eğer sizler de bosna hersek üniversiteleri dikey geçiş olanaklarını kullanmak isterseniz mutlaka izimle iletişime geçmeli ve uzmanlarımızdan yardım..

Bosna Hersek Üniversiteleri Dikey Geçiş

Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş imkanını ülkemiz öğrencilerine tanıyan kurumlardır. Bu üniversitelerde, iki yıllık öğreniminizi dört yıla tamamlayabilirsiniz.

Dilerseniz yüksek lisans yapabilir alanınızda uzman olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, dikey geçiş konusunda sizlere merak ettiğiniz konularda yardımcı oluyor ve işlemlerinizi gerçekleştirme konusunda destek oluyoruz. Dikey geçişe izin tanıyan üniversitelere sınavsız giriş yapabilirsiniz. Bu da Bosna Hersek üniversitelerini tercih etmenize neden olacak avantajlardan birisidir.

Üniversitelerin kaliteli eğitimi düşünüldüğünde oldukça makul bir teklif olan bu dikey geçiş fırsatından yararlanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkı tanıyan Mostar, Saraybosna ve Uluslararası Travnik üniversitelerine başvurmak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında verdiğimiz bilgilerden yararlanabilirsiniz. Mühendislik bölümlerine, mimarlık, hukuk, diş hekimliği, eczacılık, fizik tedavi, turizm, psikoloji bölümlerine Uluslararası Travnik Üniversitesinde dikey geçiş imkanı tanınmaktadır. Bu üniversitenin bölümleri aynı zamanda Türkçe destekli eğitim verdiği için anadilinizde eğitim alma fırsatını da yakalamış olacaksınız.

Bunun yanında Mostar Üniversitesinde mühendislik bölümlerine, Saraybosna Üniversitesinde ise mühendislik bölümleri ve işletmeye dikey geçiş imkanınız bulunmaktadır. Bu üniversiteler ise Boşnakça eğitim vermektedir. Daha önce aldığınız derslerden muaf tutularak hazırlık kurslarına gidebilirsiniz. Sizler için en uygun üniversite tercihini yapmanızda yardımcı oluyor ve gerekli evrakları hazırlıyoruz.
Bosna’da eğitim görmek istiyorsanız hemen her şehrimizde bulunan bürolardan yardım alabilirsiniz. Bosna üniversitelerinin ülkemizde denkliği bulunmasından dolayı, diplomanızı Türkiye’de de kullanabilirsiniz. Bu üniversitelerin tüm bölümlerine sınavsız giriş yaparak yıllık 1500 ile 3500 Euro arasında bir ücret ödemeniz yeterlidir.

Ülkemiz koşullarına kıyasla bu ücretler oldukça makul olup çok iyi bir eğitim alma fırsatını size tanımaktadır. Kariyeriniz için önemli bir karar olan üniversiteleri en iyi şekilde seçmeniz için sizin yanınızdayız. Sınavsız giriş hakkı sayesinde dilediğiniz alanda dikey geçiş yapabilir ve kişisel becerileri geliştirmeye yönelik eğitim anlayışı bulunan Bosna üniversitelerinde okuyabilirsiniz. Hem yabancı dilinizi geliştirebilir hem de akademik anlamda başarılı olabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri dikey geçiş hakkı sayesinde sizlere iyi bir eğitim ve gelecek vaat ediyor.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!