bosna denklik

Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın

Bosna üniversitelerini yakından tanımak hatta bu ülke de eğitim alabilmek için kesinlikle kışın fırsatlarını kaçırmayın. Bu konuda neler yapmanız..

Kışın Fırsatlarını Kaçırmayın

Öğrenci olmak biraz da ekonomik davranmaktır. Bu yüzden kendinizi dinlemek için gelebileceğiniz Travnik Garni Motel kış indiriminden faydalanmanızı beklemektedir. Fiyatın keseyi sarsmaması yurt dışında eğitim alan öğrenciyi her zaman sevindirmiştir. İlk yarıyıl gelemeden önce yapacağınız avantajlı rezervasyonda öğrenciler karlı çıkacaktır.

Vizeler, sınavlar, projeler haylice yorulan kafanızı boşaltmak için eğer ailenizin yanına dönemiyorsanız Travnik Garni Motel’e gelerek dinlenebilirsiniz. Sıcacık bir banyo yaparak, yumuşacık yataklarda yatmak ve bir öğrencinin doyasıya uyku uyuyabileceği sessiz bir ortamdan başka ne isteği olabilir ki? Hele bir de doğanın mis gibi kokusu burnunuza geliyorsa değmeyin keyfinize. Dışarda boş yere hüzünlenerek dolaşmak yerine evinizin sıcaklığını koruyacak olan motel içinde dinlenmek yılın bütün yorgunluğunu atmanızda yardımcı olacaktır.

Kesintisiz İnternet Hizmeti

İnternet olmasa uzakta kalan sevdiklerinizden haber almak çok endişe verecek bir hal alacaktır. Otellerin internet hizmeti vermesi sizin için artı bir seçenek olacaktır. Travnik Garni Motel aradığınız iletişimi gerçekleştirmeniz için sizin yanınızda olmaya devam ediyor. Sosyal çevrenizden uzak kalmadan yanınıza çağırmak istediğiniz kişilere ulaşmak için bedava internet ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Karşınızda televizyonunuz, cebinizde telefon ağlarınız ve uykuya ihtiyaç duyan vücudunuzu dinlendiren bir yatak bir öğrenciye yaz boyunca verebileceğiniz tek tatil keyfidir. Travnik merkez de sayılan yer taşıtların kolay ulaşabileceği yol üzerindedir. Küçük katlı motellerimiz içinde fazla insan olmayacağınızdan kendinize özel birkaç gün ayırmak hiç de zor olmasa gerek. Hafta sonu ya da hafta içi uygulamalarında fiyatlar fark edebileceğinden danışmanlıklarımızdan fiyat üzerindeki bilgileri alarak motelimizde kalmanız uygun olacaktır. Öğrenciler için fiyatlar bir kademe aşağı çekilerek önemli olduklarını gösteren Travnik Garni Motel işini bilen bir hizmet anlayışı sunmaktadır.

Bosna Hersek ve Kış Yaşamı

Kış, Bosna-Hersek halkına bir barış ve sükunet duygusu getiriyor. Ülkenin bazı büyük şehirlerinde, örneğin Saraybosna, kış aylarında karla kaplı bahçeleri ve ağaçları olan çok sayıda parka sahiptir. Birçok esnaf da kış aylarında kapılarını açık tutar. Bu, insanların soğuk havalarda içeri girip bir fincan lezzetli sıcak içecek veya bir parça kek ile ısınmasını sağlar. Aynı zamanda esnafın yılın geri kalanında yapamayacakları bazı temizlik ve onarım işlerini yapmaları için de harika bir fırsat. Bosna-Hersek’teki birçok insan en sevdikleri mevsimin kış olduğunu düşünüyor.

Bosna-Hersek’te kış, Avrupa’nın diğer yerleri kadar soğuk değil. Çoğu zaman serin ve yağmursuzdur, bu da onu yürümek, yemek yemek ve diğer aktiviteler için mükemmel kılar. İnsanların bu süre zarfında sosyalleşmek için de bolca zamanı olur. Mağazalar kış aylarında geç saatlere kadar açık kalıyor, böylece insanlar ihtiyaç duydukları malzemelere kolayca ulaşabiliyorlar. Ek olarak, birçok okul, öğretmenlerin öğrencilerine dışarıda oynamaları için daha fazla zaman verebilmeleri için teneffüs süresini uzatmıştır. Bu, özellikle yılın diğer zamanlarında dışarıda çok fazla oynayamayan engelli çocuklar için faydalıdır.

Bosna Hersek’in kışları kısa ama çok soğuktur. Kırsal kesim, bina eksikliği nedeniyle büyük şehirlerden daha soğuk olma eğilimindedir. Ek olarak, kar, kırsal alanları büyük şehirlerden çok daha erken örtme eğilimindedir. Ancak bunun bazı avantajları vardır. Yerel çiftçilerin artık ihtiyaç duydukları malları satın almak için köylerinden uzaklara seyahat etmelerine gerek yok. Bu, modern ısıtma sistemlerine erişim olmadan zorlu kış aylarında hayatta kalmalarını kolaylaştırır. Büyük şehirlerde ayrıca daha az insan yaşıyor; bu, yakacak odun veya kömür yakarak üretilmesi gereken ısı miktarını sınırlar.

Bosna ve Hersek halkı, kışlarının Avrupa’nın diğer yerlerine kıyasla daha keyifli geçtiğini düşünüyor. Açık hava etkinlikleri için bolca zaman var ve tüccarlar kapılarını açık tutuyor, böylece insanlar en çok istedikleri zaman sıcak malzemeleri kolayca alabiliyorlar. Soğuk hava ayrıca mahsulleri daha uzun süre taze tutar ve çiftçilerin gıda kaynaklarını korumasını kolaylaştırır. Genel olarak, zor ama ödüllendirici bir kış mevsimi geçirmek, gelecek yıllarda herkesin memleketi hakkında mutlu hissetmesini sağlar!

Çift Kişilik Oda  90 TL
Kahvaltı Tek Kişilik Oda  68 TL

#kışınfırsatlarınıkaçırmayın

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!