Bosna Hersek'te Yaşam Giderleri

Bosna Hersek Üniversiteleri

Avrupa kredi sistemi,modern kampüsler, AB standartlarında eğitim gibi birçok avantajı sunan Bosna Hersek üniversiteleri size yepyeni bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

İstediğiniz bölümde fark yaratan eğitimi almak artık çok daha kolay bir şekilde gerçekleşebilir. Yurt dışı tecrübesinin avantajlarından yararlanabilmek için merak ettiğiniz tüm detayları Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasından bulabilirsiniz. Türkiye’den Bosna Hersek’e yapılan öğrenci başvurularında en kapsamlı danışmanlık hizmeti veren firma başından sonuna kadar olan süreçte sizinle birlikte yol alacaktır.

Üniversite seçimleriniz yanında gittiğiniz ülkede var olan tüm işlemlerde ihtiyacınız olan yönlendirmeyi firmadan bulabilirsiniz. Çok sayıda yüzeysel bilgilerle danışmanlık yapan firmanın aksine kapsamlı hizmet avantajını kullanabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması Bosna Hersek’de yer alan üniversitelerden hangisini seçmeniz gerektiği ve eğitim- harç detayları konusunda yardımcınız olur. Ülkede var olan Saraybosna Üniversitesi,Zenica Üniversitesi,Mostar Üniversitesi, Uluslararası Travnik Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi seçeneklerini istediğiniz bölüm, okulların beklediği harç paraları ve diğer detayları dikkate alarak değerlendirebilirsiniz. Örneğin okulların harç ücretlerinde tıp fakülteleri sene ve eğitim farkı nedeniyle diğer bölümlere göre daha yüksektir.

Bosna Hersek üniversiteleri arasında en iyi seçimi yapabilmeniz adına sizin beklentileriniz ve bunu hangi üniversitenin ne kadar sağlayabildiği, üniversitenin eğitim dili, kayıt tarihleri, denklik durumu konusunda profesyonel danışmanlık hizmetini alabilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri hakkında detay bilgilere Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Merkez ofis İstanbul’da olmakla birlikte Antalya, Bursa, Diyarbakır, Ankara, Aydın, Şırnak, Malatya gibi çok sayıda şehirden bilgi alabilirsiniz.0 212-709 87 09 merkez telefon numarasından genel başvuru bilgileri yanında bulunduğunuz ildeki kayıt ofisleri adreslerini de temin edebilirsiniz.

Eurostar Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık firmasında karar verdiğiniz okula başvuru sürecinde ihtiyacınız olan tüm prosedür konusunda büyük bir avantaj sağlarsınız. Oturma izni, noter, polis kaydı, gibi evraklarda normal sürelere göre çok daha hızlı biçimde işlemleriniz biter. Kafanızda soru işareti kalmadan ve kendinizi güvende hissederek eğitim almanın keyfine varırsınız. Üstelik bu keyif kısa süreli değil, okula devam ettiğiniz her dönem boyunca var olacaktır.

Üniversitenin Konumu