Bosna Hersek Üniversite Okumak

Türk öğrenciler için her zaman en çok ilgi çeken fikirlerden biri de Bosna hersek’te üniversite okumaktır. Bu ülke sahip olduğu tüm olanaklar ile..

Bosna Hersek Üniversite Okumak

Yurt dışında okuyan öğrencilerin beklentileri, kendi ülkelerinde var olan koşullara ek olarak diğer okulun bir şey katmasıdır. Örneğin yeni bir dil, farklı bir kültürü öğrenmek, uluslararası geçerliliğe sahip bir diplomaya sahip olmak.

Ülkeye geri dönüş yapıldığında yurt dışı eğitimin avantaj sarlanması ya da minimum etki için öğrenciye yeni ve farklı insanlar tanıması, kendini geliştirme fırsat ermesi gibi beklentiler oluşur. Çok sayıda üniversiteyi bünyesinde toplayan Bosna Hersek bu açıdan beklentilerinizi karşılayacak bir sisteme sahiptir. Bosna Hersek üniversite okumak ilk olarak okulların çok kalabalık olmaması ve uygulama ağırılklı eğiitim verilmesi açısından avantajdır. Teorik eğitime ağırlık verilerek bilgilerin geçiciliğine neden olunmaz, ki bu en önemli konulardan biridir.

Bosna Hersek’te yer alan üniversitelerde ingilizce ve Boşnakça eğitim alabilirsiniz. Ayrıca Eurostar Yurtdışı Danışmanlığı aracılığıyla ilk defa uygulanan Türkçe destekli eğitim imkânı da Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde sağlanabiliyor. Avrupa Birliği kriterleri doğrultusunda eğitim veren üniversitede isteğe göre mimarlık, hukuk, mühendislik, iş güvenliği gibi bölümlerde kendi dilinizde eğitim alabiliyorsunuz. Bosna Hersek üniversite okumak Türkiye’den gidenler için bir hayli avantajlı olabilir. Bunun dışında oraya gittiğinizde danışmanlık desteği ile adım attığınız için evrak işlemleri, oturma izni prosedürleri gibi detaylar konusunda çok uğramıyorsunuz. Size gereken bilgi desteği veriliyor, siz evrakları hazırlıyorsunuz ve normale göre çok kısa bir süre içinde sonuç alınıyor. Üstelik okul bitene kadar gereken eğitim danışmanlık hizmetinden de firma sorumlu oluyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında artı Sağlayacağınız konu sınırılı değil, bunu belirtmek gerek. Oraya gittiğinizde sizi karşılayan personel konaklama yeri bulma gibi konularda da sizinle hareket ediyor. Bosna Hersek üniversite okumak için fiyatlandırma konusuna bakılırsa, harç ücreti konaklama ve gıda, diğer giderleriniz hesaba katılabilir. Okul harcı, bölüm, dil ve sene özelliklerine göre 1500€ ile 3500€ arasında değişebiliyor. Aylık konaklama gideri de yurtta kalanlar için 110-170€, tek başına ayrı bir evde kalanlar için 400-600€, bir aile yanında oda kiralayanlar için 100-300€ gibi değişebiliyor.

#bosnaherseküniversiteokumak

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!