Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Mimarlık her zaman için insanların hayallerini süsleyen saygın bir meslek olmuştur. Özellikle bu eğitimi bosna hersek üniversitesi mimarlık fakültesinde..

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi ülkemizden birçok genci kendisine çeken kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Bosna’daki her üniversitede bulunan mimarlık fakültesine giriş için herhangi bir sınava girmeniz gerekmemektedir. Ülkedeki üniversitelerde eğitim görebilmek için ihtiyacınız olan şey lise diplomanızdır. Hem uygun fiyatları bulunan hem sınavsız giriş sağlayan hem de iyi bir eğitim sunan bu üniversiteler sayesinde alanınızda uzman olabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı kapsamında sizler için en uygun olacak üniversiteyi buluyor ve gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Üniversiteler hakkında merak ettiğiniz her soruyu cevaplamaya hazır olan profesyonel bir ekibe sahibiz.

Bosna Hersek’teki Gorajde, Mostar, Zenica, Uluslararası Travnik, Saraybosna ve Tuzla üniversiteleri içinden size en uygununu bulmamız için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetimizden yararlanın. Aynı zamanda danışmanlık hizmeti kapsamında oturma izni, okula başvuru evraklarının tercümesi ve gönderimi, konaklama tesisi bulunması gibi her işlemi de sizin için gerçekleştiriyoruz. Siz gelmeden tüm işlemleri ayarlıyor ve güvenle yerleşmenizi sağlıyoruz. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi genelinde 2000 Euro ödeme yapmanız gerekmektedir. Üniversiteler bu eğitimi Boşnakça verdiği için bir yıl hazırlık da okumanız gerekir. Bunun yanında ülkedeki Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe olarak mimarlık fakültesinde okumanızı sağlamaktadır. Buranın ücreti 2500 Eurodur. Bu üniversiteyi seçtiğiniz takdirde hem hazırlık okumamış olacaksınız hem de anadilinizde eğitim göreceksiniz.

Bosna Hersek’de okumayı tercih ederek kendinizi hem akademik anlamda yeteri kadar geliştirip alanınızda uzman olabilir hem de kişisel ve sosyal düzeyde gelişim gösterebilirsiniz. Bu nedenle Bosna’da ki üniversiteleri tercih etmeniz çok doğru bir karar olacaktır. Yurt dışında okumak, anadilinde eğitim görmek, farklı kültürlerle etkileşimde bulunabilmek, uygun ücretlerle okumak istiyorsanız Bosna’da ki üniversiteleri tercih etmenizi öneririz. Eğitim danışmanlığı kapsamında bizden daha fazla bilgi almak istiyorsanız hemen ulaşabilirsiniz. Ülkemiz kültürüne benzer yönleri bulunan Bosna Hersek’de hem ihtiyacınız olan eğitimi alacak hem de sosyal aktivite bakımından tatmin olacaksınız. Bosna Hersek üniversitesi mimarlık fakültesi başvurusu için bize ulaşın, biz de sizin için gerekli olan tüm evrak ve konut ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olalım.

#bosnaherseküniversitesimimarlıkfakültesi

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!