Bosna Üniversite Eğitimi

Bosna hersek’te üniversite eğitimi almak sanıldığı kadar zor değildir. Bunun için tek yapmanız gereken lise diplomanız ile gidip istediğiniz bölüme kayıt..

Bosna Üniversite Eğitimi

Bosna Üniversite Eğitimi YÖK Denkliği açısından tercih edilen bir eğitimdir. Burada eğitim alan öğrencinin, alacağı diploma hem Türkiye’de hem de çoğu dünya ülkesinde geçerli olmaktadır. Eğitimde AGİK güvencesi bulunmakta olduğu için öğrenci ve velileri tarafından tercih sebebi olmaktadır. AB kalitesinde bir eğitimi çok ucuza alabilmek fırsatını yakalamak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizlere en iyi şekilde destek verebilmektedir. Eurostar, uzun yıllardır Bosna Hersek ve pek çok yurtdışı eğitimi için öğrencilere bilgi ve işlem desteği verebilmektedir. Bu sayede geleceğe iyi bir donanımla yürüyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Siz de hayatınıza daha net bir yön verebilmek için danışmanlarımız ile bir görüşmelisiniz. Sizin için doğru olanı sizinle birlikte başarmak isteyen profesyonel bir ekip tarafından bekleniyorsunuz.
Bosna Üniversite Eğitimi dilerseniz 3 + 2 180 ECTS dilerseniz 4 + 1 240 ECTS şeklinde ilerleyebilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesinde;

Hukuk Fakültesi
Ekonomi Fakültesi
Ekoloji Fakültesi
Politeknik Fakültesi
Trafik Fakültesi
Medya ve İletişim Fakültesi

olmak üzere 6 fakülte bulunmaktadır. Bu üniversitelere giriş yapabilmeniz için lisede hangi bölümden mezun olduğunuzun da bir önemi bulunmamaktadır. Siz lise mezuniyeti sonrasında istediğiniz mesleğe kavuşabilmek için istediğiniz eğitimi alabilmektesiniz. Konuyla ilgili herşeyi merak edebilirsiniz ve bu durumda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile irtibat geçebilirsiniz. Bunun için bizi arayın, size en yakın tarihe randevu verelim.
Bosna Üniversite Eğitimi için Türkçe destekli eğitim almayı düşünüyor olabilirsiniz. Yabancı bir ülkede böyle bir imkânın olduğunu hiç düşünmüyor olabilirsiniz. Fakat böyle bir imkân var. Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim aldığınızda, Türkçe destekli eğitim fırsatından yararlanabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi, Travnik’te. Burası Saraybosna’ya sadece 90 km. Bölge halkı yine çok samimi ve öğrenciler için sosyalleşebilecek çok sayıda yer de bulunmakta. Travnik Nobel Edebiyat ödülü almış olan bir yazarın da doğup büyüdüğü yer olarak biliniyor. Bu açıdan da çok ünlü bölgeler arasında yer alıyor. Bu yazarın adı İvo Andriç. Öğrenciler yurtlarda ya dakikalık evlerde kalabiliyorlar. Eurostar sizlere isteklerinize göre hizmetlerini sunuyor.

#bosnaüniversiteeğitimi

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!