2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Dikey geçiş olanaklarını her zaman yakından takip eden öğrenciler özellikle 2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş olanakları hakkında..

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Teknikerlik okuduğunuz için Makine Mühendisliği hayallerinizden vazgeçmeyin. İki yıllık diplomanızla birlikte hemen Avrupa’nın en kaliteli eğitim veren okullarından birinde Makine Mühendisliği eğitiminize devam edebilir ve sene kaybetmeden mezun olabilirsiniz. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan Uluslararası Travnik Üniversitesi sayesinde hayallerinize sahip çıkabilirsiniz. Sevdiğiniz mesleği yapabilmek için dikey geçiş sınavlarıyla uğraşmanıza da gerek kalmayacaktır çünkü herhangi bir sınav zorunluluğu da söz konusu değil. Sizden iki yıllık diplomanız ve transkriptiniz isteniyor o kadar.

Yurt dışında okumak pahalıdır ve sınav olmasa bile eğitim masraflarını karşılayamam diyorsanız senelik eğitim bedelinin 2500 Euro olduğunu söyleyelim. Son derece cüzi rakamlara Avrupa’da öğrenci olabilir, Makine Mühendisliği eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Aylık yaşam masraflarınız da ortalama 300-400 Euro civarında olacağı için tahmininizden daha da ekonomik şartlarda yurt dışında okuma şansı elde edebilirsiniz. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş başvuruları yılın 1 ayı boyunca yapılmaktadır.

Makine Mühendisliği Dikey Geçiş Başvuru

Başvurularınızı ve kayıt işlemlerinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek yapabilirsiniz. Sizleri güler yüzle karşılayacak olan, 20 yıldır yurt dışına öğrenci gönderen Eurostar ile hayatınızı değiştirebilirsiniz. Sınav stresinden kurtulmak, yeniden sil baştan eğitim almak yerine siz de dikey geçiş yapıp diğer öğrenciler gibi 3.sınıftan başlayabilirsiniz. 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş fırsatından yararlanırken önceden aldığınız dersleri tekrar görmezsiniz.  Avrupa Kredi Transfer Sistemi sayesinde muaf olacağınız dersler sayesinde zaman kaybı da yaşamaz ve görmediğiniz dersleri alırsınız.

Yeşil doğası, öğrencilere sağladığı ekonomik koşulları, ortak tarihi ve kültürel değerleri ile kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Travnik şehrinde öğrenci olmanın avantajlarını yaşayabiliriniz. Hem bütçenizi sarsmadan yurt dışında eğitiminizi sürdürebilir, hem de herhangi bir sınava girmeden Makine Mühendisliği bölümüne adım atabilirsiniz. Gecelerinizi gündüzlerinizi strese sokan düşüncelerden uzak durmak, dil yeterliliği ile uğraşmadan eğitim almak için bu fırsatı kaçırmayın. Europass diplomanız ile Avrupa’da birinci sınıf kabul edilen belgenizin avantajını görecek, daha iyi koşullarda iş bulacaksınız. Ülkemizde de tanınan Europass başka ülkelerde de çalışma şansınızı yükseltecektir.

2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanı için 12 ay boyunca size en yakın Eurostar ofislerinden başvurunuzu yapabilirsiniz İkametgah belgeniz, transkriptiniz ve ön lisans diplomanızla hemen başvurabilir ve kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Geleceğinizi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek hayal ettiğiniz gibi şekillendirebilir, yabancı kültürlere tanıklık ederek, yeni arkadaşlıklar kurarak şahane bir öğrencilik geçirebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Makine mühendisliği lisans tamamlamak için dikey geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey geçiş sınavına girme zorunluluğu bulunmuyor. Bosna Hersek Üniversiteleri öğrenci kontenjanları sınırlı bu nedenle başvuruları erkenden yapmanız Bosna Hersek eğitim 4 yıllık lisans bölümüne kabul edilme şansınızı arttırabilir.

Bosna Hersek Üniversiteleri Bosnada eğitiminizi isterseniz Türkçe destekli olarak alabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmekle zaybı yaşanmamaktadır. İdeallerinizi süsleyen bölüm makine mühendisliği ise Bosnada eğitim almış olmakla Avrupa’nın önemli iş kapılarını size açılacak. Üstelik önlisans mezunları eksik derslerini tamamlayarak herhangi bir sınava girmeden 3. sınıftan ortak kredilerini hesaplatarak Bosnada eğitime hemen başlayabilirler.

Makine teknikerleri siz de diplomanızın lisans diploması gibi görülmesini istemiyorsanız DGS sınavı aşamasıyla uğraşmadan Bosna Hersek Üniversitelerinde Makine mühendisliği Lisans tamamlayabilirsiniz. DGS sınavı kaderinizi değil siz kaderinizi belirleyeceksiniz. Bosna’da yüksek yaşam standartlarıyla üstün teknolojik cihazlarla donatılmış, donanımlı saygın bir üniversiteden mezun olacak, Bosna Hersek eğitim ideallerinize kolayca yaklaşacaksınız.

Mezun olmanız durumunda Makine mühendisliği mesleğini tüm dünya ülkelerinde yapabileceksiniz. Bosna Hersek eğitim imkanı sayesinde sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir işte çalışmak yada farklı bir bölüm okumak zorunda kalmayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Makine Mühendisliği 2500 Euro

 

Uluslararası Travnik Üniversitesi Makine Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler
Makine Resim ve Konstrüksiyon
Makine yağları ve yağlama teknolojisi Makine/Mekatronik
Bilgisayar Destekli Makine-Resim Konstrüksiyon Ulaştırma ve Otomotiv
Otomotiv Teknolojisi Otomotiv Tasarım ve İmalat
Otomotiv /Motor, Otomotiv Satış Sonrası Hizmet Oto Motor Teknolojiler
Termik Motorlar ve Otomobil Termik Santral Makineleri
Tesisat Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Üretim/ CAD/CAM Teknolojisi
İklimlendirme-Soğutma İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi
Raylı Sistemler Makinistlik, Gemi İnşaatı/ Gemi Makineleri
Gemi Makineleri İşletme Sıhhi Tesisat
Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz Bilgisayar Destekli Teknik Çizim
Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi
Uçak yer destek sistemleri Doğalgaz ve Tesisatı Teknolojisi
Gaz ve Tesisatı Teknolojisi İş Makineleri Operatörlüğü
Elektromekanik taşıyıcılar Bilgisayar Destekli Tasarım
Bilgisayar destekli makine Üretimde Kalite Kontrol
Endüstriyel otomasyon Bilgisayar destekli endüstriyel kalıpçılık
Yapı Donatım Teknolojisi Kontrol sistemleri teknolojisi
Enerji Demiryolu Araçları
Uçak Gövde Bakım/Uçak Gövdesi Doğalgaz ve Isıtma / Endüstriyel Kalıpçılık
Kalite Kontrol İhbar Kontrol
İş Makineleri Uçak Motoru
Uçak Teknolojisi/ Kalıpçılık

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!