2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknisyenlere inşaat mühendisliği dikey geçiş hizmetleri veren en başarılı üniversitelerden biri olan bosna hersek üniversitesi sizleri de..

2 Yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

İnşaat Mühendisliği okumak için yeniden sınava girmek ve 2 yıllık diplomanızı, zamanınızı çöpe atmak zorunda değilsiniz. Dikey geçiş yapmak için yurt dışındaki üniversitelere de göz atmanın vakti geldi. Sizlere Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş şansı verdiğini söylemek isteriz. Bosna Hersek’te okumak çok pahalıdır ve pek çok sınava girmek gerekir diye düşünüyorsanız hemen yanıldığınızı söyleyelim. Öncelikle 2 yıllık teknisyenlik diplomanız ve transkriptinizle başvuru yapabiliyor ve herhangi bir sınava girmek zorunda kalmıyorsunuz.

Pek çok öğrencinin hayallerinden biri sınavsız dikey geçiştir. İstediği bölümde okumak isteyen gençler yıl kaybetmeden hayal ettikleri mesleğe yönelik eğitim almak ister. İnşaat Mühendisliği gibi, dünyanın her ülkesinde kolayca iş bulmanızı sağlayacak bir bölüme girmek için siz de vakit kaybetmeyin. Uluslararası Travnik Üniversitesi 2 yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş imkanından faydalanın ve doğrudan 3.sınıftan derslere girin. Hiçbir sınava girmenize gerek kalmadan kayıt yaptırabileceksiniz.

Pek çok genç yurt dışında okumanın büyük masraflara neden olacağını düşünür. Bu fikrin sebepleri çoğu zaman kulaktan dolma bilgiler ışığında hareket etmektir. Elbette bazı ülkelerde okumak ciddi paralar gerektirir ama bu her ülke ve her üniversite için geçerli değildir. Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencilere ekonomik şartlar sunuyor. Hem ülkenin ekonomik koşulları, hem de eğitim maliyetleri öğrencilerin ve velilerin sıkıntı çekmesini engelliyor. 2 yıllık Teknisyenlere İnşaat Mühendisliği dikey geçiş imkanında yararlanmak için senelik sadece 2500 Euro eğitim bedeli alınıyor.

Pek çok ülkeye göre ucuz ve cüzi olan eğitim bedelleri sayesinde sayısız Türk öğrenci Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okumaktadır. Türk öğrencilerin tercih sebeplerinden biri de verilen Türkçe destekli eğitimdir. Yabancı ve Türk profesörlerin derslere girdikleri eğitimde öğrenciler ortak derslerden muaf tutuluyorlar. Eğitimlerinde hiçbir kayıp olmadan 3 sınıftan başlıyorlar. Dil sınavına da, dikey geçiş için başka bir sınava da girmeden İnşaat Mühendisliği bölümüne geçiş yapabiliyorlar.

Sınavsız Dikey Geçiş İnşaat Mühendisliği

Sınavsız eğitim kadar bütçenizi yormayan, ayda 300-400 Euro ile rahatlıkla geçinebileceğiniz bir eğitim almak istiyorsanız mutlaka başvurunuzu yapmalısınız. Europass ismi verilen mavi diplomanızla dünyanın pek çok ülkesinde çalışabilir, ülkemizde de iyi koşullarda iş bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak veya başvuru yapmak için senenin 12 ayı boyuna Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizlere 20 yıldan fazladır hizmet veren Eurostar yetkilileri ihtiyaçlarınızı anında giderecek, sorularınıza en doğru ve güvenilir yanıtları verecektir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanabilmeniz için yabancı dil bilmeniz gerekmez. Bosna Hersek üniversiteleri İnşaat mühendisliği Lisans tamamlama programı dönem harç ücreti 2500 Euro’dur. Kolay kabul şartları, mavi diploma, Türkiye’de diplomanın tanınması, mezuniyet sonrası yurtdışında çalışma imkanı gibi avantajları ele alındığında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Bosnada eğitim almak gerçekten çok avantajlıdır. Bilim alanında ileri seviye ülkelerden birinde Bosna Hersek eğitim kaliteli, ekonomik lisans tamamlama imkanı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Burs alarak inşaat mühendisliği lisans programına devam edebilirsiniz. Bosnada eğitim almak için Bosnada eğitim şartları öğrenciler için oldukça uygundur. Bosnada eğitime 3.sınıftan başlanması öğrencilere önemli bir avantaj sağlar.

Dikey geçiş sınavı kaderiniz değildir. Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Bosnada eğitim almak isteyen adayların önlisans mezunu olması yeterlidir. Uygun eğitim maliyetleri ile Türkçe destekli Avrupa’da Bosnada eğitim ile kültür veya vizyon bakımından birçok öğrenciden çok daha üstün olacaksınız. Bosna’ya vize problemi olmadığı için şehirler arası yolculuk yapar gibi ülkeye gidebileceksiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Mezun olduğunuz yıllık bölümün içeriğine uygun inşaat mühendisliğini seçmeniz durumunda ortak derslerinizin kredisini saydırarak eksik derslerinizi tamamlayabilirsiniz. Size geleceğin kapılarını Bosna Hersek eğitim, Bosna Hersek Üniversiteleri açacak prestijli bir bölüm okuyacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş 

Bölüm Ücret
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!