Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama

Adalet Lisans Tamamlama, Yurtdışı eğitimin çok pahalı ve de yabancı dil açısından çok zor olacağını mı düşünüyorsunuz? Beni zaten kabul etmezler gibi bir ...

Eurostar Adalet Bölümü Lisans

Yurtdışı eğitimin çok pahalı ve de yabancı dil açısından çok zor olacağını mı düşünüyorsunuz? Beni zaten kabul etmezler gibi bir karamsarlık mı var?

Gelin, hep birlikte bunların hepsini bir şehir efsanesi olarak tarihin tozlu raflarına kaldıralım ve sizlere aklınızın ucuna bile gelmeyecek koşullarda, ön şart veya koşul olmadan dileyen her Adalet Meslek Yüksekokulu mezununun katılabildiği bir programdan bahsedelim. Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programını sizler için özel olarak hazırlarken tüm noktaları düşündü ve en ince detayına kadar ilişkilendirerek Türkçe Destekli bir Hukuk Fakültesi yarattı.

Not ortalaması, 2 yıllık önlisans bölümünü bitirdiğiniz üniversite veya orta halli durumunuzun hiçbir önemi yok. Tek düşünmeniz gereken 3. Sınıftan itibaren başlayacağınız hukuk fakültesi olacak. Yemyeşil Travnik topraklarında, Osmanlı zamanından kalma tarihi görüp kendinizi bir Osmanlı şehrinde hissederken, Uluslararası Travnik Üniversitesi içerisinde de batının en modern okullarında verilen eğitimle tanışacaksınız. Tüm bunlar sizlere Eurostar’ın uluslararası eğitim danışmanlığı garantisinde ve kontrolünde gelirken, gözünüz arkada kalmayacak ve Avrupa’da gördüğünüz eğitim sonrası, isterseniz Bosna Hersek’te kalıp bir avukat olarak orada yaşamına devam edebileceksiniz, ya da Türkiye’ye gelerek burada mesleğinizi icra etme şansına sahip olacaksınız.

Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olarak sınavlar ile hukuk fakültesine geçme şansınızın ne olduğunu maalesef ülke şartlarında hepimiz biliyoruz. Her bir öğrencimizin bizler için ne kadar değerli olduğunu ve geleceğini emin ellere bırakmış ve üstüne inşaatı devam eden genç nesillere ne kadar ihtiyaç olduğunu bilen bir kurum olarak Uluslararası Travnik Üniversitesi ile yapılan özel anlaşmalar sonucu Türkçe Destekli olarak bir hukuk fakültesi eğitimini Türkiye’deki tüm Adalet Meslek Yüksek okulu mezunlarına vermek için çaba göstermeye başladık.

Bu eğitim ile birlikte 3.sınıftan başladığınız hukuk fakültesi eğitiminde farklı derslerin açığını da sene kaybetmeden eğitiminiz sırasınca kapatıyorsunuz. Sorunsuz ve üst düzey bir öğrenim ve donanımlı bir mezun olmanız için tüm öğretim üyeleri de işlerinde uzman olanlarından seçildi. Sıradan bir mezuniyet belgesi yani diplomanın sizlerin sadece zamanını çaldığını unutmayınız ve her zaman ona göre kararınızı veriniz. Gelişen Bosna Hersek ile beraber ülkedeki tüm imkanlar da Avrupa standartlarına gelmeye başladı. Siz de Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde eğitim hayatınıza başladığınızda göreceksiniz ki ülkenin her noktasında müthiş bir gelişme ve önemli atılımlar olmaktadır.

Üniversiteler de bunun en çarpıcı ve baş örneği olarak karşımızda durmaktadır. Travnik şehrinde bulunan üniversite bu tarihi şehrin tüm o efsanevi motiflerini içerisinde barındırırken, Osmanlı zamanının önemli devlet adamlarının, birçok vezirin yetişmesine ev sahipliği yapan şehrin en önemli gelişim kaynağı da olmaktadır. Günümüz bilim dünyasının gerekliliklerini her özelliğiyle yerine getiren bir eğitim kurumu olmasıyla da Avrupa’ya açılan önemli bir kapı olmaya başlanılmıştır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet Dikey Geçiş Lisans Tamamlama programı sonucu siz de artık uluslararası donanıma bir hukukçu olabilecek ve hayallerinizdeki o cübbeyi rahatlıkla ve onurla giyeceksiniz.

Adalet Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık Adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak tamamen sınavsız şekilde lisans tamamlama programına katılabilirler. Taban puan şartı da bulunmamaktır. Önlisans diplomanızla başvurmanız durumunda Kontenjanın uygun olması durumunda başvurunuz kabul edilecektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Ön lisans eğitiminiz dikkate alınacak, Bosna Hersek eğitime 3. sınıftan başlayacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans tamamlama programından Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu, Polis Akademisi Bölümü mezunları da yararlanabilirler. Geleceğinizi garantilemek artık sizin elinizde. AKTS Kredi Transfer Sistemiyle önlisansınızı 4 Yıllık Lisansa tamamlama fırsatı elde etme imkanı veriyoruz. Sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Hemen başvurup Hukuk Fakültesinde Bosnada eğitim almaya başlayın. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Üstelik diplomanız ülkemizde de tanınacak. Senelik Harç Ücreti ise 2000 Euro’dur. Alanında uzman akademisyenlerden, kaliteli Bosnada eğitim ve lisans diploması alınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Adalet Bölümü
Kamu Yönetimi Bölümü
Polis Meslek Yüksek Okulu
Polis Akademisi

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!