Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Bosna Hersek eğitim ücretleri ile ilgili bilgi sunacağımız makalemizi ilk olarak Bosna Hersek hakkında kısa bir bilgi paylaşımı ile başlayalım istedik. Üniversiteyi dışarda okumak isteyenlerin tercih edebilecekleri bir yer olan Bosna Hersek üniversiteleri ve bölümleri açısından zengin bir şehirdir.

Bosna Hersek eğitim anlamında oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Ilk yüksek eğitim merkezi 1531 yıllarında Gazi Husrev tarafından kurulmuş ve hizmete açılmıştır. Ilk modern üniversite olan Saraybosna Üniversitesi ise 1940 yılından bu yana faaliyettedir. Devlet okullarının yanı sıra birçok da özel üniversite ile eğitim alanında hizmet veren şehir eğitime de önem veren bir şehir olma özelliğine sahiptir.

Bosna Hersek eğitim ücretleri bölümlere ve üniversitelere göre değişmektedir. Bosna Hersek’te birçok yüksek okul ve üniversite bulunmaktadır. Devlete zit olan ve özel olan üniversitelerin içerisinde yer alan birbirinden farklı bölümler için de size sunulan eğitim avantajlarının her birinin fiyatı değişmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile Bosna Hersek’te eğitim avantajlarını okumak istediğiniz bölüm hakkında detaylı bilgiyi ve maliyetlerini öğrenme şansınız bulunmaktadır. İster web sayfamızdan giriş yapabilir isterseniz adresimizden firmamızı ziyaret ederek danışmanlarımızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Web sayfamızdan adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bosna Hersek şehrinde yer alan tüm üniversiteler hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi fakülteler ve bölümlerle ilgili de detaylı bilgi ve içerik hakkında bilgi sahibi olabilir böylelikle okumak istediğiniz bölüm ve fiyatlarıyla ilgili de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bosna Hersek eğitim ücretleri hakkında fiyatlarla ilgili tüm bilgileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı aracılığı ile öğrenme şansınız bulunmaktadır. Her üniversite için fiyatlandırmalar farklı olmakla beraber her bir bölümün ücretlendirilmesi de farklı yapılmaktadır. Bu nedenle okumak istediğiniz bölüm için fiyat bilgisi almanızda fayda var. Devlet okulları ile özel üniversitelerde yer alan bölümler arasında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bu nedenle hangi okulda hangi bölümde okumak istediğiniz bu durumda önem kazanmaktadır. Bosna Hersek şehrinde eğitime verilen önemle birlikte eğitim içerikleri de ona göre hazırlanmaktadır. Özellikle de yüksek öğretime oldukça fazla önem verilen bir şehirdir Bosna Hersek.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Eletrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Zenica Üniversitesi 1500 Euro

Bosna Hersek Tuzla Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Tuzla Üniversitesi 1500 Euro

Mostar Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Mostar Üniversitesi 1500 Euro

Üniversitenin Haritası