Bosna Hersek Kaç Üniversite Var ve Listesi

Avrupa Eğitim Birliği , Avrupa Üniversiteler Birliği,Avrupa Kalite Güvencesi Birliği gibi çok sayıda üyeliği olan Bosna Hersek üniversitelerine kolay ve hızlı biçimde başvuru yapabilirsiniz.

Kredili sistem eğitim, farklı dillerde eğitim seçenekleri ve uygun harç ücretleriyle Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması her sene şubat ve ağustos ayları arasında başvuruları kabul ediyor. Yurt dışında eğitim almanın getirdiği prosedürler nedeniyle, danışmanlık hizmeti her ne kadar zorunlu olsa da bunu gereği ile yapan nadir firmalardan olan Eurostar, güçlü kadrosuyla yanınızda olacaktır. Üniversiteye yerleşmenizin ardından eğitim hayatınız boyunca istediğiniz her zaman gereken desteği verir. Bosna Hersek kaç üniversite var ve listesi bu okulların harç ücretleri, eğitim şartları konusunda dilediğinizde telefon ya da internet üzerinden gereken bilgileri temin edebilirsiniz.

Bosna Hersek kaç üniversite var ve listesi sorusunu merak edenler için: Saraybosna Üniversitesi, Tuzla Üniversitesi, Paneuropean Ünv., Mostar Ünv.,Banja Luka Ünv.,DzemalBijedicÜnv,ZenicaÜnv. , Bosna Hersek Amerikan Üniversitesi, Saraybosna Teknoloji ve Bilim Üniversitesi, Sinerjiya Üni., University Of East Sarajevo, Banja Luka College, Bihac Ünv.,Slobomir Ünv., University Of Herzegovina, Banja Luka İletişim Bilimleri Üniversitesi (Kappa Phi) şeklinde 19 civarı üniversite sıralanabilir. Üniversitelerde geçerli olan harç ücretleri, verilen eğitimin Boşnakça mı İngilizce mi olduğu sağlık fakültesi olup olmaması gibi kriterlere göre belirleniyor. Ayrıntılı fiyat listesini İstanbul’da merkez ofis ya da internet üzerinden temin edebilirsiniz.

Bosna Hersek kaç üniversite var ve listesi bilgisini aldıktan sonra yapacağınız seçimlerde üniversitelerin size sunduğu sosyal olanakları da dikkate almanız önerilir. Örneğin Saraybosna Üniversitesi ülkedeki en köklü ve donanımlı üniversitelerinden biri olarak biliniyor. Aradığınızı bölüm burada varsa iyi bir alternatif olabilir. Yine yurt dışı eğitim alırken kana dilinizde eğitim almak istiyorsanız Travnik Üniversitesi sizin için ideal olacaktır. Burada sağlık fakülteleri de dahil bazı bölümler Türkçe destekli eğitim veriyor ve fiyat açısından da diğerlerinden çok farklı değil. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firması, seçilecek olan üniversitede gereken tüm evrak prosedürünü, geçici oturma izni, tercüme, vs. detaylarını sizin için sorunsuz gerçekleştiriyor.

Bosna Hersek Üniversitesi Listesi

Uluslararası Travnik Üniversitesi
Saraybosna Üniversitesi
Zenica Üniversitesi
Mostar Üniversitesi
Tuzla Üniversitesi

Üniversitenin Haritası