Bosna Hersek Lisans Tamamlama

Ön lencilerden dikey geçiş konusunda ön şartlar sunulmuyor. Bu yüzden daha avantajlı olmanız ve 2 yıl eğitim alarak 4 yıllık mezun olmanız söz konusudur. Lisans diplomasına sahip olmak için başvuru işlemlerinizi tarafımızdan iletmelisiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, muktedir ve geçerli olan tek danışmanlık firması olmaktadır. Bosna Hersisans mezunlarının Bosna Hersek lisans tamamlama programından faydalanmaları mümkündür. Burada öğrek üzerinden pek çok üniversite ile anlaşmamız olduğunu söylemeliyiz. Aynı zamanda yaşam şartları için de bir takım bağlantılar sayesinde rahat etmenizi sağlıyoruz. Eğitimin yanı sıra burada geçireceğiniz süre adına da çalışmalara yer verilmektedir. Oturma izni ya da konaklama konusunda her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Firmamıza sunacağınız birkaç evrak sonucunda kayıtlara yer verilmektedir.

Yurtdışı eğitimi adına MYO mezuniyet belgelerinin ve ikametgahın hazır edilmesi gerekiyor. Bunun dışında pasaport için de başvuru yapmalısınız. Bosna Hersek vize istemediği için de ülkemizden pek çok öğrenciyi karşılamaktadır. Bosna Hersek lisans tamamlama adına pek çok mühendislik alanına yönelik bölümlere sahiptir. İnşaattan mimarlığa kadar bölümlere ev sahipliği yapılıyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı üzerinden istediğiniz bölüm adına yönlendirmelere de yer veriliyor. Modern kampüsleri üzerinden tüm üniversitelerin eğitim sistemini ele alabilirsiniz. Dünya standartlarında sunulan bu eğitimler için istenilen ücretler de son derece ekonomiktir. Ülkemizde ki harç ya da vakıf üniversiteleri adına ödenen ücretlere göre daha uygun fiyatlar ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bosna Hersek’de bulunan üniversitelerin avantajlı özelliklerinden birisi de DGS zorunluluğunun bulunmamasıdır. Taban puanlarının olmaması bu konuda da zorluk çekmemenizi sağlamaktadır. Ön şartlara yer verilmemesi kısa sürede bu eğitim sisteminden faydalanmanızı sağlayacaktır. Lisans mezunlarının kariyer planlamaları daha güçlü olmaktadır. Özellikle Bosna Hersek üniversiteleri üzerinden diploma alarak daha avantajlı olacaksınız. Bunun için başvurunuzu tarafımızdan sunarak da kısa sürede lisans tamamlama programlarına dahil olabilirsiniz. Avrupa standartlarında verilen eğitimler sayesinde Türkiye’de de geçerli olan diplomanızı alabilirsiniz. Hem ülkemizden hem de Avrupa üzerinden kariyer imkanları yaratmak için bu eğitimi almanız faydalı olacaktır. Bosna Hersek lisans tamamlama programları sayesinde geleceğize daha emin adımlarla yön verebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Üniversitenin Haritası