Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Ücretleri

Orta Avrupa’nın büyüyen ülkesi olan Bosna Hersek eğitim imkanları ile son yıllarda ön plana çıkmakta. Biz de bu eğitim imkanları ile Türk öğrencileri buluşturmak için bir köprü görevi görüyor ve tüm öğrencililere geleceklerini Bosna Hersek’ten alacakları kaliteli eğitim üzerine kurma şansı veriyoruz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak amacımız geleceğiniz için doğru fırsatları yakalamak. Bosna Hersek içerisinde yer alan bir çok kaliteli üniversite arasında oldukça makul fiyatlarla eğitim alırken üstelik uluslararası alanda geçerliliği olan bir diploma elde etmiş oluyorsunuz. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri ve üniversiteler hakkındaki diğer tüm detaylı bilgileri bizle irtibat kurarak sağlayabileceğinizi söylemeliyiz.

Öncelikle Saraybosna Üniversitesi’nin Boşnakça eğitim verdiğini belirtebiliriz. Oldukça köklü üniversiteler arasında sayabileceğimiz okul bir çok bölüme ev sahipliği yapmasıyla beraber bünyesinde kaliteli eğitmenleri de bulundurur. Okulun ücreti ise bölüme göre değişmekte ve 1000 Euro ile 3200 Euro arasında bir rakam verilmektedir. İyi bir üniversitede ve oldukça eğlenceli bir şehirde eğitim görmek için bu fiyatlar oldukça makul gelir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri açıklamasından sonra söyleyebileceğimiz bir diğer özellik ise ülke çapında büyük bir Türk sempatikliği olmasıdır. Yani Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ülkeye uğurladığımız bir çok öğrencinin son derece mutlu bir öğrencilik hayatı geçirdiğini biliyor ve kariyer anlamında kendilerine çok şey kattıklarını ifade ettiklerini duyuyoruz.

Bosna Hersek’te bulunan bir diğer üniversite ise Türkçe destekli eğitim dili ile kendisinden sıkça söz ettiren Uluslararası Travnik Üniversitesi’dir. Travnik’te yer alan üniversite hem sağladığı imkanlar, hem düşük fiyatları hem de Türkçe destekli eğitimi ile Türk öğrencilerin favori üniversitesi arasındadır diyebiliriz. Kurum olarak Uluslararası Travnik Üniversitesi için de bir çok anlaşma yapmakta ve burada okumanız için gereken tüm bilgileri size sağlamaktayız. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi ücretleri kısmına geri dönersek kısaca Bosna Hersek’te yer alan tüm okulların hemen hemen bu fiyatlar aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Sadece üniversiteler değil hayat standardı olarak da oldukça iyi bir yaşamı çok daha ucuza sürdürebilirsiniz diyebiliriz.

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Üniversitenin Haritası