Bosna Hersek Sınavsız Üniversite

Bosna Hersek Sınavsız Üniversite Yurtdışı eğitiminiz açısından, Bosna hersek sınavsız üniversite leri, siz sevgili öğrencilerimizi sonuna dek memnun ede...

Bosna Hersek Sınavsız Üniversite

Yurtdışı eğitiminiz açısından, Bosna hersek sınavsız üniversiteleri, siz sevgili öğrencilerimizi sonuna dek memnun edecektir. Devlet üniversitelerinin sınavla öğrenci alımları ve vakıf üniversitelerinin uyguladığı taban puanlarına göre, öğrenci alımları gerçekleşmektedir. Bosna Hersek’te bulunan üniversiteler için geçerli olmayan bu durum, öğrencilere oldukça kolaylık sağlamaktadır. Sınavsız bir şekilde yerleşeceğiniz bu üniversiteler, yıllık öğrenim ücretiniz dışında, şartları bulunmamaktadır. İlk kez yerleşebileceğiniz gibi, eğitiminize kaldığınız yerden, Bosna Hersek Üniversitelerinde devam edebiliyorsunuz. Hemen hemen tüm Bosna Hersek Üniversitelerinde, sınavsız geçiş hakkı bulunmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımıza ulaşarak, sınavsız geçiş hakkıyla ilgili sorularınızı ve kaygılarınızı yöneltebilir ve destek alabilirsiniz.

Hayatınızın en verimli çağlarını sınav stresleri, zorunluluklar ve zorluklar üçgeninde mi geçirdiniz? Bu sorunun karşılığını evet olarak kabul ediyor ve siz sevgili öğrencilerimize çözüm sunuyoruz; Bosna Hersek Üniversiteleri. Bosna hersek sınavsız üniversite okuma imkanı sağlıyor. Sadece, yıllık öğreniminizi yatırmanızla birlikte, istediğiniz bölümde eğitim hayatınıza devam ediyorsunuz. Eğitim kadrolarının, profesör ve doçentlerden oluşmasından dolayı, verimli bir eğitim süreci yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Ayrıca, Bosna Hersek ülkesinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanabilir ve eşsiz sosyal alanlarıyla, yaşamınızı renklendirebilirsiniz. Bosna Hersek’te öğrenci olmanın, avantajları ve fırsatlarını merak ediyorsanız, Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığımıza dilediğiniz soruları yöneltebilir ve bilgi alabilirsiniz. Şimdi soruyoruz, dolu dolu bir öğrenim hayatını ne dersiniz?

Bosna Hersek Üniversitelerinin eğitim kadroları, Türkiye’den giden doçent ve profesörlerden oluşmaktadır. Bu nedenle, eşsiz bir öğrenim ve donanıma sahip olacaksınız. Eğitiminiz sonrası kazanacağınız diplomanın, Türkiye’de de geçerli olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Uzmanlık alanınız ve zevkinize göre istediğiniz bölümü seçebilir ve sınavsız geçişle birlikte kolayca yerleşebilirsiniz. Yıllık öğrenim ücretlerinin ucuz olması da, siz değerli öğrencilerimiz için büyük bir avantajdır. Bosna Hersek topraklarının, gittikçe öğrenci ülkesi olduğunu ve yoğun bir ilgiyle öğrenci alımları yaptığını biliyoruz. Hem sosyal yaşamdaki ucuzluk, hem kaliteli eğitim, hem de sınavsız geçiş hakkı, üniversite okumak isteyen öğrenciler için tercih sebeplerinden olmaktadır. Son olarak, Bosna hersek sınavsız üniversite kaçırmamanız gereken bir fırsat ve deneyim olacaktır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Eletrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!