Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Dili

Bosna Hersek Üniversiteleri eğitim dili yönünden zengin bir içeriğe sahiptir. Bosna Hersek’te yer alan üniversitelerin bir bölümünde Türkçe destekli eğit...

Bosna Hersek Üniversiteleri Eğitim Dili

Bosna Hersek Üniversiteleri eğitim dili yönünden zengin bir içeriğe sahiptir. Bosna Hersek’te yer alan üniversitelerin bir bölümünde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Türkçe destekli eğitim verilen üniversiteler arasında Uluslararası Travnik Üniversitesi yer almaktadır. Bu üniversite içinde birçok bölüm Türkçe olarak verilmektedir. Türkçe destekli eğitimi veren kişiler de Türk’tür. Okullarda Türk hocaların yer alması Türkçe verilen eğitimi daha nitelikli bir hale getirmektedir. Üniversitesinin içinde Türkçe olarak verilen bu bölümler arasında hukuk, elektrik mühendisliği, makine mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, mimarlık bölümleri yer almaktadır. Okulda Türkçe destekli eğitim hakkında bilgi almak, hangi akademisyenlerin ders verdiğini öğrenmek için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamıza danışabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi için kayıt dönemi başlamıştır. Firmamız ile iletişime geçerek kayıt işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversiteleri eğitim dili Türkçe olan bu üniversite içinde 2015 -2016 eğitim yılı içinde mimarlık, hukuk ve inşaat mühendisliği bölümleri ilk olarak Türkçe destekli eğitim vermeye başlamıştır. Üniversitenin 2016-2017 eğitim yılı için kayıtlar başlamıştır ve bu eğitim yılı içinde Türkçe olarak verilecek bölümlere yenisi eklenmiştir. Yeni eklenen bu bölümler arasında bilgisayar mühendisliği, işletme yönetimi, elektrik mühendisliği ve makina mühendisliği bölümleri yer almıştır. Bu bölümlerin tamamını Türkçe destekli eğitim dili ile alabilir ve böylece zorluk çekmezsiniz. Bölümlere kayıt için hiçbir şart yoktur. Danışmanlık ve kayıt için de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı adlı kurumumuzu arayabilirsiniz.

Kurumumuz ile Bosna Hersek’te yer alan diğer üniversiteler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Başka bir üniversite tercihi de yapabilirsiniz. Bosna Hersek’te yer alan üniversiteler içinde eğitim dili olarak İngilizce tercihi de yapılmaktadır. Firmamıza başvurduğunuz zaman bunu belirterek istediğiniz bölümü İngilizce olarak da alabilirsiniz. Bosna Hersek’te kullanılan resmi dil Boşnakça’dır. Üniversiteler içinde bu bölümün ana eğitim dili olarak verildiği bölümler de bulunmaktadır. Dilerseniz siz de bu dilde eğitim alabilir ya da bu dili öğrenmek için bir dil okuluna gidebilirsiniz. Bosna Hersek üniversiteleri içinde çeşitli Batı dilleri eğitimi de verilmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri eğitim dili değişiklik göstermektedir.

Üniversitenin Haritası

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!