Bosna Hersek'te Türkçe İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek’te Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

Bosna Hersek'te Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği eğitimini Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli Destekli almaya ne dersiniz? Modern bir...

Bosna Hersek’te Yabancı Dil Destekli İnşaat Mühendisliği

İnşaat Mühendisliği eğitimini Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli almaya ne dersiniz?

Modern bir eğitim kurumunda, dünya standartlarında eğitim hakkından yararlanmak ve geleceğinize tam donanımlı olarak hazırlanmak istemez misiniz? Eğer bu soruların cevabı “evet” olarak veriyorsanız, hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmanız sizin menfaatinize olacaktır.

Avrupa’nın incisi sayılan Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almak, bir üniversite öğrencisi için her açıdan avantaj sağlamaktadır. Öncelikle öğrenci Türkçe Yabancı Dil Destekli eğitim olanağından yararlanarak hazırlık bölümü eğitimi almayacak ve dönem kaybetmeyecektir. Diğer taraftan hazırlık bölümlerinin süresinin darlığı öğrencinin yeterli oranda dil öğrenebilmesi için yeterli görülmemekte ve bu uygulama içinde öğretmen ile öğrenci arasında sağlıklı bilgi akışı sağlanamamaktadır. Bu ayrıntıyı dikkate alan Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli eğitim programlarını uygulamaya koyarak Türk gençlerinin Travnik’te eğitim almayı tercih etmeleri durumunda anadil destekli eğitim olanağı sunulmaktadır.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği okumayı seçen öğrenci, Avrupa’nın ortasında ve inşaat alanında yapılan bilimsel çalışmalara yakın bir konumda eğitim alma olanağı bulduğu için, aldığı eğitimi bu tür çalışmaların ışığı ile pekiştirebilmektedir. Ayrıca bu yönde hizmet veren kurumlarda staj yapma imkânı bulabilmekte ve bilgilerini deneyime dönüştürebilmektedir. Bu durum beraberinde öğrencinin bilgi birikimi ve deneyime sahip olmasını sağlamaktadır. Dolayısı ile bu yönde gelişim gösteren öğrencinin mezuniyeti sonrasında iş bulma kaygısı da ortadan kalkmaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini öğrenciler açısından çekici kılan birçok özellik bulunmaktadır, ancak bunlardan bazıları sıralanacak olursa elbette eğitim konusunda gösterilen hassasiyet ilk sırada yer almaktadır. Öğrenci Bosna Hersek üniversitelerinde akademik eğitim almayı tercih ettiğinde, dünya standartlarında eğitim olanağına sahip olabilmektedir.  Avrupa birliği ve AGİK tarafından desteklenen eğitim sisteminde Bologna kriterlerine sadık kalınan uygulamalar gerçekleşmektedir. Bu özellik öğrencini kalıplaşmış bilgiler dışında güncel bilgiler ve yenilikler ile eğitilmesine fırsat vermektedir. Diğer taraftan Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinde alınan eğitimin tamamlanması ile birlikte denklik derecesinde diploma olanağı sunulmakta ve bu diploma dünya genelinde geçerli sayılmaktadır. Bu şartlara sahip olan öğrenci mesleğe atıldığı zaman dünya üzerinde tercih ettiği coğrafyada kariyer yapma olanağına da hak kazanacaktır.

Türkiye’de mühendislik bölümlerinde eğitim almak isteyen öğrencinin üniversiteye giriş sınavında oldukça yüksek bir puan alabilmesi gerekirken, Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almayı tercih eden öğrenci, bu tür puanlama uygulamalarından muaf tutulmaktadır. Yani öğrenci orta öğretim diploması ve adli sicil kaydı ile başvuru yapabilmektedir. Bu da Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini daha da cazip hale getirmektedir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinin bu kadar çok öğrenci tarafından ilgi görmesinin sebeplerinden birisi de, bu ülke üniversitelerinde uygulanan harç bedellerinin diğer üniversitelere nazaran çok daha düşük düzeyde olmasıdır. Öğrenci inşaat mühendisliği eğitimini farklı üniversitelerde ya da diğer Avrupa üniversitelerinde almak istese, muhtemelen bu eğitim için yıllık 10.000 ile 12.000 Euro arasında harç bedeli ödemesi gerekirken,  aynı yönde eğitim hakkı için Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini tercih ettiğinde, Görüldüğü gibi Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesinin harç bedelleri diğer üniversitelerin harç bedellerinin oldukça altında olduğu fark edilmektedir.

Bosna Hersek’te Uluslararası Travnik üniversitesi Yabancı Dil Destekli inşaat mühendisliği eğitimi almanın avantajlarını öğrenmek isteyen öğrencileri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına bekliyoruz. Yıllardır bu alanda hizmet vermiş olmanın getirdiği deneyimler ile danışmanlık hizmeti sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı, yurtdışında eğitim almanın tüm avantajlarını siz öğrenciler ile paylaşmakta ve hayallerine ışık tutmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Uluslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği dikey geçiş lisans tamamlama imkanından yararlanabilmeniz için yabancı dil bilmeniz gerekmez. Bosna Hersek üniversiteleri İnşaat mühendisliği Lisans tamamlama programı dönem harç ücreti 2500 Euro’dur. Kolay kabul şartları, mavi diploma, Türkiye’de diplomanın tanınması, mezuniyet sonrası yurtdışında çalışma imkanı gibi avantajları ele alındığında Uluslararası Travnik Üniversitesinde Bosnada eğitim almak gerçekten çok avantajlıdır. Bilim alanında ileri seviye ülkelerden birinde Bosna Hersek eğitim kaliteli, ekonomik lisans tamamlama imkanı devlet tarafından da desteklenmektedir.

Burs alarak inşaat mühendisliği lisans programına devam edebilirsiniz. Bosnada eğitim almak için Bosnada eğitim şartları öğrenciler için oldukça uygundur. Bosnada eğitime 3.sınıftan başlanması öğrencilere önemli bir avantaj sağlar.

Dikey geçiş sınavı kaderiniz değildir. Bosna Hersek Üniversiteleri İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş Bosnada eğitim almak isteyen adayların önlisans mezunu olması yeterlidir. Uygun eğitim maliyetleri ile Yabancı Dil Destekli Avrupa’da Bosnada eğitim ile kültür veya vizyon bakımından birçok öğrenciden çok daha üstün olacaksınız. Bosna’ya vize problemi olmadığı için şehirler arası yolculuk yapar gibi ülkeye gidebileceksiniz.

Bosna Hersek Üniversiteleri’nde Mezun olduğunuz yıllık bölümün içeriğine uygun inşaat mühendisliğini seçmeniz durumunda ortak derslerinizin kredisini saydırarak eksik derslerinizi tamamlayabilirsiniz. Size geleceğin kapılarını Bosna Hersek eğitim, Bosna Hersek Üniversiteleri açacak prestijli bir bölüm okuyacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Lisans

İnşaat Mühendisliği 2500 Euro

UIuslararası Travnik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İnşaat İnşaat teknolojisi
İnşaat Teknikerliği Yapı Denetimi
Yapı Denetim Yardımcılığı Yapı Teknolojisi
Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği
Ulaştırma ve Otomotiv Beton Teknolojisi
İstihkam/Ulaştırma Hazır Beton Teknolojisi
Karayolu Ulaşımı ve Trafik Raylı sistemler yol teknolojisi
Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri Yapı Denetimi

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!