Bosna Üniversite Fiyatları

Bosna Üniversite Fiyatları

Bosna Üniversite Fiyatları, Astronomik rakamlara kadar çıkabilen harç bedelleri nedeniyle pek çok öğrenci istediği gibi bir eğitim alamadığı için strese...

Bosna Üniversite Fiyatları

Astronomik rakamlara kadar çıkabilen harç bedelleri nedeniyle pek çok öğrenci istediği gibi bir eğitim alamadığı için strese giriyor ve gelecek kaygısı yaşıyor.

Avrupa’nın göbeğinde bulunan üniversiteler sayesinde kolaylıkla iş bulabileceğiniz bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Çok ucuz olan harç bedelleri sayesinde konforlu bir öğrencilik hayatı sizleri bekliyor olacaktır. İsterseniz taksitle de harç ücretinizi ödeyebilirsiniz. Bosna üniversitelerinde okumak için gerekli tüm bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi danışmanlarınızdan alabilişiniz.

Kayıt ve kabul şartlarını, harç bedellerini ve daha pek çok konuda merak ettiğiniz her şeyi Eurostar danışmanlarına sorabilirsiniz. Yıllardır, binlerce gencimizi yut dışına gönderen ve Avrupa standartlarında bir eğitim almalarını sağlayan Eurostar sayesinde iyi bir geleceğe sahip olabilirsiniz. Hayalinizdeki gibi Tıp okuyabilir veya Hukuk Fakültesinden mezun olabilirsiniz. İsterseniz ülkemizde, isterseniz dünyanın çeşitli ülkelerinde istediğiniz şartlara sahip, iyi gelirler elde edebileceğiniz işlerde çalışabilirsiniz. Size dünyanın en iyi ve kaliteli eğitimini alma fırsatı sunan Bosna üniversitelerinin kontenjan fırsatlarını kaçırmamak içi acele edin. Size en yakın Eurostar şubesine gidin ve danışmanlarınız sayesinde sorunsuz olarak kayıt işlemlerinizi halledin.

Bosna Hersek’te Eğitim Görmek

Bosna-Hersek’in başkenti, Balkan Yarımadası’nın kuzeydoğu kesiminde yer almaktadır. Ülke, her ikisi de devam eden Yugoslav devletinin bir parçası olan Bosnalı ve Hersekli iki kurucu ulustan oluşuyor. Bosna-Hersek, bir zamanlar Yugoslavya’nın bir parçası olduğu için zengin bir tarihe sahiptir. Ancak 1990’lardaki Bosna Savaşı sırasında ülkenin bazı bölgeleri savaşla harap oldu. Bununla birlikte, Bosna-Hersek benzersiz bir yurt dışı eğitim deneyimi sunuyor.

Ülkenin her yerinden öğrenciler Bosna-Hersek’teki üniversitelere gidiyor. Okuryazarlık oranlarının yüksek olması nedeniyle eğitim olanaklarına iyi erişimleri vardır. Nüfusun %98’inden fazlası lise eğitimini tamamlamıştır ve bu da onu Avrupa’nın en yoğun nüfuslu ülkelerinden biri haline getirmektedir. Ayrıca Bosna-Hersek’te 150’den fazla akademik kurum bulunmaktadır. Bunlara devlet ve özel üniversiteler, kolejler ve akademiler dahildir. Ülkenin dört bir yanından gelen öğrenciler bu kurumlara devam etmekte ve çalışmalarında başarılı olmaktadırlar.

Bosna Hersek, öğrencilere çok çeşitli akademik ve profesyonel fırsatlar sunmaktadır. Ülkenin ana ihracatı petrol, ikinci en büyük ihracatı ise bölgede ekonomik büyüme ve istikrarı sağlayan makineler. Lise mezunları ayrıca imalat, sağlık veya bankacılık gibi çeşitli sektörlerde iş bulabilirler. Ayrıca ülke genelinde öğrencilere sunulan birçok gönüllü fırsat vardır. Öğretim pozisyonları okullarda, üniversitelerde ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda her seviyede mevcuttur. İyi gelişmiş bir ulaşım sistemi, öğrencilerin kendi memleketleri dışında iş fırsatları bulmasını kolaylaştırır.

Bosna Hersek’te yurtdışında okumak, farklı bir kültür yaşamak, yeni insanlarla tanışmak ve iş hayatında başarılı olmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir fırsattır. onların çalışmaları. Birçoğu, Doğu Avrupa’nın diğer bölgelerine kıyasla bu ülkelerin sürdürdüğü yüksek yaşam standardı nedeniyle Almanya veya Avusturya’ya gitmeyi tercih ediyor. Bosna-Hersek on yıllardır süren savaşın ardından toparlanıyor, bu nedenle uzlaşma çabaları devam ediyor, ancak genel olarak bu, Doğu Avrupa’nın çok istikrarlı bir parçası ve toparlanma devam ederken çok fazla büyüme potansiyeli var.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

 

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

 

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

 

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!