Bosna Herksek'te Türkçe Mimarlık Eğitimi

Bosna Herksek’te Yabancı Dil Destekli Mimarlık Eğitimi

Bosna Herksek'te Yabancı Dil Destekli Mimarlık Eğitimi, Bosna’da Uluslararası Travnik üniversitesinde Yabancı Dil Destekli mimarlık eğitimi almak sizin kulağınıza da hoş ...

Bosna Herksek’te Yabancı Dil Destekli Mimarlık Eğitimi

Bosna’da Uluslararası Travnik üniversitesinde Türk Yabancı Dili Destekli mimarlık eğitimi almak sizin kulağınıza da hoş gelmiyor mu?

Avrupa’nın ortasında modern uygulamalar eşliğinde alacağınız akademik eğitimin kariyerinizde yükselmeniz de nasıl etki edeceğini düşünebiliyor musunuz?
Bosna Hersek Travnik’de üniversite eğitimi almak son yıllarda oldukça popüler oldu. Bu kadar öğrencinin Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesini seçmelerinin elbette birçok nedeni var. Bu nedenler sıralanacak olursa öğrencinin yurtdışında eğitim görmesi ve en sağlıklı eğitim hakkını kullanması,dünya standartlarında akademik eğitim alması, mavi diploma olanağından yararlanabilmesi, Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi lama sisteminin uygulanmaması ve Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesinde belirlenen eğitim bedeli harç bedellerinin düşük olması sayılabilir.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yabancı Dil Destekli eğitim almayı seçen öğrenci,ayrıcalıklı eğitim olanaklarından yararlanabilmektedir. Öğrenci dünya standartlarında eğitim alırken isim yapmış ve ünü dünyaya yayılmış akademisyenlerin bilgilerinden istifade edebilir. Bologna kriterlerinin benimsendiği eğitim metodunda öğrencinin aldığı eğitim derslik ortamı ile sınırlı değildir, öğrenci eğitim sürecinde düzenli olarak bilgilerini pratik olarak kullanma kabiliyeti kazanmakta ve bu durum sadece teori olarak değil pratik bilgiler ile eğitim almasının yolun açmaktadır.

Diğer taraftan Avrupa’nın ortasında ve tüm bilimsel gelişmelere yakın bir konumda bulunuyor olması, öğrencinin bu gelişmeleri takip edebilmesine vesile olabilmektedir. Öğrenci seminer, sempozyum, konferans gibi etkinliklere katılabilmekte aldığı eğitimi geniş çaplı olarak algılayabilmektedir. Bosna Hersek Uluslararası Travnik’te üniversite eğitimi alan öğrencin aldığı eğitimin sonunda mavi diploma olanağından yararlanır. Öğrenci elde edeceği diplomanın tüm dünya üzerinde geçerli sayılacağının ve istediği bir ülkede kariyer yapabilme imkânı kazanacağının bilinci ile geleceğinden kaygı duymaz ve tüm dikkatini eğitimi üzerinde yoğunlaştırabilir.

Bosna’da üniversite eğitimi almayı düşünen öğrenci bu aşamada sınav kaygısı yaşamaz çünkü Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesin’de lama sistemi uygulaması bulunmamaktadır. Öğrenci bu sayede stres altında kalmadan ve ruhsal olarak yıpranmadan üniversite eğitimine hak kazanır.  Tüm dünyadaki isim yapmış üniversiteler ve otoriteler,üniversite sınavlarının öğrencinin gerçek bilgi seviyesini yansıtmadığı, öğrencinin birkaç saatlik bir zaman diliminde vakıf olduğu bilgiyi aktaramayacağı konusunda hemfikirdir.

Bu sebeple dünyaca ünlü üniversiteler gibi Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesin de sınav uygulaması olmadan öğrenci kabul etmektedir. Ayrıca Uluslararası Uluslararası Travnik Üniversitesinde kayıt kabul işlemleri diğer üniversitelere göre oldukça basittir. Öğrenci orta öğretim diploması, adli sicil kaydı ve sağlık raporu ile birlikte başvurduğunda başvuru işlemleri başlatılmaktadır.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesini öğrenciler açısından cazip hale getiren diğer bir özellikte, bu ülke üniversitelerinde uygulanan harç bedelinin düşük düzeyde olmasıdır. Örneğin, öğrenci mimarlık alanında akademik eğitim almayı hedefliyorsa bu aşamada diğer Avrupa üniversitelerinden birisinde eğitim almayı seçtiği zaman yıllık harç bedeli ortalama 10.000 Euro civarında iken, Bosna Hersek üniversitelerinde mimarlık eğitimi almak isteyen bir öğrenciden beklenilen yıllık harç miktarı makul rakamlardır. Bu durum doğal olarak öğrenciye cazip gelmektedir.

Bosna’da üniversite okumak isteyen öğrenciler Yabancı Dil Destekli eğitim olanağından da faydalanmaktadır.  Öğrenci bu tercih ile hem anadil destekli eğitim alacağı için başarı oranı yükselmekte hem de hazırlık bölümü okumadığı için dönem kaybetmemektedir.

Bosna’da Yabancı Dil Destekli Destekli mimarlık eğitimi almak hayali olan öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ile bağlantı kurmaları halinde gerek kayıt kabul aşamasında gerek üniversite seçiminde yardımcı olunmakta, tüm resmi yazışmalar ve evrak alışverişi, Eurostar bünyesinde ki uzman kadro tarafından yerine getirilmektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Yabancı Dil Destekli Lisans

Mimarlık 2500 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Lisans Tamamlama Programı

Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi tarafından yapılan Mimarlık Lisans Tamamlama Programına istenilen önlisans diplomanızla üniversiteye kontenjan sınırları dahilinde yerleşebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitelerini tercih eden ayrıca Eurostar Yurtdışı Eğitim danışmanlığı tarafından Uluslarası Travnik Üniversitesi’ne yerleştirilen Bosnada eğitim Mimarlık programı adayları kesin kayıt yaptırdıkları takdirde Bosna’da eğitime sınıftan başlayarak lisans öğrencisi olurlar.

Meslek Yüksekokulu son sınıf öğrencileri veya mezunları öğrencileri DGS’ye girmek zorunda değildir. Önlisans mezuniyet alanını göre gerekli Bosna Hersek Üniversiteleri evraklarınızı tamamlayarak sınavsız olarak üniversiteye Bosnada eğitim kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim olarak güvenilir danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bosna Hersek’te Türk dili hakim olarak konuşulmaktadır. Bosnada eğitim Mimarlık bölümü yıllık harç ücreti 2500 Euro’dur.

Yurtdışı Bosna Hersek Üniversiteleri lisans eğitiminde uygun çözümler için en doğru adrestesiniz. Hem Bosna Hersek eğitim mimarlık mezunu olun hem de farklı diller öğrenerek donanımlı hale gelin. Bosnada eğitim alan öğrenciler 4 yıllık lisans mezunu olarak Türkiye’de büyük avantajlar elde etmektedir. Bosna Hersek Üniversiteleri diplomaları Türkiye’de de tanınmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Mimarlık Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

İç Mimarlık İç mimarlık ve çevre tasarımı
Mimari restorasyon Mimarlık teknolojisi
Şehir ve Bölge Planlama İnşaat
İnşaat Teknolojisi İnşaat Teknikerliği
Mermer Teknolojisi Mermercilik
Mimari Dekoratif Sanatlar Restorasyon ve Konservasyon
Restorasyon Yapı Ressamlığı
Bina Koruma ve Yenileme Dekor Tasarımı
Doğal Yapı Taşları Teknolojisi Doğal Taş Dekorasyonu
Duvar Süsleme Sanatları Eser Koruma
İç mekan koruma ve Yenileme İç Mekan tasarımı

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!