Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Bu konuda yapılan araştırmalar da sürekli olarak insanların karşılarına çıkan bosna hersek elektrik mühendisliği dikey geçiş olanakları Türk öğrenciler..

Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş

Özel üniversitelere paranız yetmiyor, yeniden sınavlara girip 4 yıllık bölüm okumak için zorlanıyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Her türlü olumsuzluğu lehinize çevirecek olan Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği dikey geçiş hakkınızı sınavsız kullanabilirsiniz.

En çok kazandıran mesleklerden biri Elektrik Mühendisliğidir ve gençler bu bölümlerde eğitim alabilmek için can atarlar. Elbette eğitim sistemleri, sınavlar ve puanlar gibi engeller kimi zaman bu mesleği yapabilmenin önünde engeller oluşturur. Hayalindeki bölüm yerine 2 yıllık ön lisans programlarını kazananlar yeniden sınava girerek dikey geçiş yapmak için uğraşıyorlar ya da tekrar sınava giriyorlar. Pek çok açıdan kişiyi yıpratan ve zorlayan bir süreç yaşanıyor. Oysa Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler tüm bu dertlerden kurtuluyorlar. Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan üniversitede öğrenci olmak için 2500 Euro ödemek ve sınavsız şekilde kayıt yaptırmak mümkün.

Rakamların düşük olması hem öğrencileri, hem de aileleri memnun ederken, sınavsız bir dikey geçiş imkanı bulan öğrenciler hayallerine kavuşma fırsatı yakalıyorlar. Geleceklerini hem sevdikleri meslekleri yaparak, hem de iyi kazanç elde edebilecekleri iş imkanlarını çoğaltarak aldıkları eğitimin tüm avantajlarından yararlanıyorlar. Elektrik Mühendisliği dikey geçiş başvurusu yaparken herhangi bir sınava tabi tutulmuyorsunuz ve önceden aldığınız dersleri tekrarlamak zorunda değilsiniz. Sizden ön lisans diplomanız ve transkriptiniz istenirken yıllık öğrenim bedeli olarak da sadece 2500 Euro gibi cüzi rakamlar alınıyor.

Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş

Dünyanın kabul ettiği standartlarda eğitim veren Uluslararası Travnik Üniversitesi çok sayıda Türk öğrenciyi de misafir ediyor. Her yıl Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde binlerce öğrenci yurt dışında okuma şansı elde ediyorlar. Bosna Hersek’in saygın üniversitelerinden birinde siz de Elektrik Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanarak öğrenci olabilirsiniz. Hayallerinize ulaşırken mezuniyetten sonra iş bulma şansınızı da artırmış olursunuz. Yaşam giderleriniz çok düşük olduğu için öğrencilik yıllarında zorlanmaz ve sınavsız dikey geçiş yapacağınız için de sene kaybı yaşamazsınız.

Ülkemizde de tanınan ve Avrupa’da birinci kalite belge olarak kabul edilen Europass diplomanız sayesinde hayal ettiğiniz işe de kolayca kavuşabilirsiniz. Alacağınız belge sayesinde iş alanınızı genişletebilir, kazancınızı da doğru oranlı şekilde artırabilirsiniz.

Zaman kaybetmek istemiyorsanız bir an önce Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gitmeli, koşullar hakkında detaylı bilgi almalısınız. Kayıt yaptırdığınız andan itibaren önünüzde bambaşka bir geleceğin kapıları açılacaktır. Hem yabancı dil bilginizi geliştirecek, yeni diller öğrenecek, hem de eğitiminizi Türkçe destekli alacaksınız. Hayallerinize giden yolda Eurostar ile güven içinde olacaksınız.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Lisans Tamamlama Programı

Prestijli Uluslararası Travnik Üniversitesinden Elektrik Teknikerliği Meslek yüksek okulu mezunlarına dikey geçişle elektrik mühendisliği lisans tamamlama imkanı sunmaktadır. Elektrik Mühendisliği Bölümüne 3. sınıftan devam edebileceksiniz. Ayrıcalıklar sunan Bosna Hersek Üniversiteleri Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada Eğitim için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurun. Mühendis ünvanına sahip olmak geleceği planlamanıza yardımcı olacak.

Bosna Hersek Üniversitesi elektrik mühendisliği mezunu olmanız durumunda diplomanız Avrupa’nın çok sayıda ülkesinde tanınacaktır. Bosnada eğitim Elektrik Mühendisliği Lisans Yıllık Harç Ücreti 2500 Euro’dur. Türkçe destekli Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosnada eğitim imkanıyla mühendislik tamamlama eğitimi sürecine başlayarak yıl kaybına uğramadan mühendis unvanına sahip olun. Dikey geçiş sınavına girme derdine son vermekteyiz. Bosna Hersek Üniversiteleri sınava girme, taban puanı alma zorunluluğu yoktur. Avrupa’da geçerli diplomanızla yurtdışı iş bulma fırsatı elde edebilirsiniz.

Elektrik Mühendisliği 2500 Euro

Uluslararası Travnik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Dikey Geçiş Yapabileceğiniz Bölümler

Elektrik/Elektrik İşleri Öğretmenliği Elektrik Enerjisi Üretim
İletim ve Dağıtımı Elektrili Cihaz Teknolojisi
Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği
Uçak Teknolojisi/ Uçak Elektriği Elektrik-Elektronik
Oto Elektrik-Elektronik Elektrik-Elektronik Teknikerliği
Termik Santrallerde Enerji Üretimi Elektronik
Elektronik Haberleşme Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Elektronik Teknolojisi Otomasyon İhbar Kontrol
Elektromekanik taşıyıcılar Endüstriyel otomasyon
Hidroelektrik santralleri Kontrol ve otomasyon teknolojisi
Kontrol Sistemleri Teknolojisi Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi
Muhabere ve Elektronik Bilgi Sistemleri

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!