Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama, Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek Üniversiteleri arasında yer alan özel üniversiteler...

Uluslararası Travnik Üniversitesi Lisans Tamamlama

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek Üniversiteleri arasında yer alan özel üniversiteler kategorisinde bulunmakta ve her sene modern teknolojik sınıfları ve bölümlerindeki kaliteli eğitim standartları gereği daha fazla tercih edilen bir bölüm olma özelliğini korumaktadır. 2 yıllık üniversite okuyanlar iş bulmakta zorlandıkları için genel anlamda sınava girerek okudukları bölümü 4 yıla tamamlayarak lisans tamamlama eğitimini gerçekleştirme eğilimi içine girmektedirler. Özellikle mühendislik dallarında bölüm tamamlama olarak başvuruda bulunabileceğiniz Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli lisans tamamlama eğitimi başvurunuzu gerçekleştirmek için Euro Star eğitim danışma merkezinden yararlanabilir.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde alacağınız lisans eğitiminde Türkçe Destekli eğitim verilmektedir. Alacağınız lisans diploması ve geliştirdiğiniz dil sayesinde farklı Avrupa ülkelerinde kendinize iş ortamı yaratabilirsiniz. Kimi bölümler için çift anadal diploması alarak AB standartlarında iki bölüm bilgisine sahip olarak kendinizi Avrupa’ya kanıtlayabileceğiniz iki iş sahibi olabilecek kapasitede mezun olabilme fırsatı edinebilirsiniz. Avrupa’da lisans tamamlayarak alabileceğiniz üniversite eğitiminizde üçüncü ve dördüncü sınıflarda alacağınız lisans eğitimini en son güncellenen bilgiler ışığında tamamlayabilme fırsatı edinebilmek için harekete geçmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise sınavlar için dershane araştırması içine girmek yerine Uluslararası Travnik Üniversitesinde lisans tamamlama eğitimi almak için harekete geçmeye hazır mısınız?

Travnik Üniversitesi

Travnik Üniversitesi, Travnik, Bosna-Hersek’te bir üniversitedir. 1947 yılında kurulmuştur ve Bosna-Hersek’teki en büyüklerden biridir. Üniversitenin altı fakültesi vardır: Eğitim, Beşeri Bilimler, Bilimler, Sosyal Bilimler, Sağlık ve Müttefik Bilimler. Tüm fakültelerin kendi kütüphaneleri ve enstitüleri vardır. Travnik Üniversitesi, Bosna-Hersek’teki en iyi üniversitelerden biri olarak gösteriliyor.

Her şeyden önce, Travnik Üniversitesi, Hırvatistan Bağımsız Devleti Bölgesinin Temel Eğitim Yasası ile kurulmuştur. Daha sonra Bosna-Hersek’in Travnik kentinden adını almıştır. Üniversitenin altı fakültesi vardır: Eğitim, Beşeri Bilimler, Bilimler, Sosyal Bilimler ve Sağlık ve Müttefik Bilimler. Her fakültenin kendi kütüphaneleri ve araştırma enstitüleri vardır. TU’deki profesörler çok çeşitli akademik alanlardan gelmektedir; bu, Üniversitedeki yüksek eğitim standardına katkıda bulunur.

Tarihi boyunca TU, akademik veya entelektüel bir geçmişe sahip birçok profesöre sahiptir. Bosnalı akademik kurumların 1945 Yugoslavya Anayasası tarafından yeniden kurulduğu sırada pek çok kişi Zagreb’den geldi. Bazı bilim dalları, o dönemden kalma burslar sayesinde Avrupa’daki diğer üniversitelerle güçlü bağlara sahiptir. Bu nedenle profesörlerin öğrencilere aktarabilecekleri çok fazla deneyim ve bilgi vardır. Ayrıca, Avrupa’daki diğer üniversitelerde ders vererek Bosna Hersek’te yeni akademik geleneklerin oluşmasına yardımcı olabilirler.

Travnik Üniversitesi’nin lisans çalışmaları için birçok farklı bölümü vardır. Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Bilimler ve Sağlık ve Müttefik Bilimler bölümleri vardır. Her bölümün en az beş ana dalı vardır ve tüm fakültelerde toplam on beş anadal mevcuttur. Öğrenciler ayrıca inşaat, elektrik, mekanik/kimyasal ve piste özel veya yönetim çalışmaları olmak üzere dört mühendislik alanı arasından seçim yapabilirler. Ayrıca, hayvansal üretim yönetimine yönelik veteriner ilaç yönetimi parkurları ile birlikte iki adet veterinerlik tıbbı parkuru bulunmaktadır.

Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in en büyük üniversitelerinden biridir. Kuruluşu, Bosna Hersek’teki akademinin gelişmesine katkıda bulundu ve geleceğin akademisyenleri için birçok profesörlük yarattı. TU’dan mezun olan öğrenciler, daha ileri akademik arayışlar veya akademi dışındaki kariyerler için sağlam bir temele sahiptir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Bölümlerimiz

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro

Hemen Tek yetkili kurum olan Eurostar yurtdışı danışmanlığı firmasına başvurun.

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!