Uluslararası Travnik Üniversitesi Fiyatları

Uluslararası Travnik Üniversitesi Fiyatları

Uluslararası Travnik Üniversitesi Fiyatları Uluslararası Travnik Üniversitesi Fiyatları, Uluslararası Travnik üniversitesinde ekonomik fiyatlarla Türkçe ...

Uluslararası Travnik Üniversitesi Fiyatları

Uluslararası Travnik üniversitesinde ekonomik fiyatlarla Türkçe Destekli eğitim fırsatını kaçırmamalısınız. Çünkü Fakültelerin eğitim imkânları gerek araç gereç, gerek ise çalışma temposu ile kalitesini ortaya koymaktadır. Üniversite şehrin güzel bir yerinde bulunur. Şehir merkezine yakınlığı ile de ulaşım imkânı kolay olmaktadır. Deneyimli öğretim üyeleri ile yapılan çalışmalarda ödediğiniz fiyatın size hakkını nasıl verdiğini göreceksiniz. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bosna’da okuyan birçok öğrenci Uluslararası Travnik üniversitesi gibi eğitim standartı ve kalitesi yüksek akademik üyeler yararlanarak eğitim görme hayali ile yaşar. Bu hayali Eurostar yurt dışı eğitim merkezi ile gerçekleştirebilen öğrenci sayısı da yadsınamayacak kadar çoktur.

Tüm yenilikçi eğitim metodları ile tam da istediğiniz şekilde kendi alanınızda eğitim alabileceğiniz bir üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesi sizlerin uluslararası anlamda birçok öğrenci ve akademisyenle kaynaşma gerçekleştirebileceğiniz bir üniversite ortamını size sunmasının yanı sıra ailenizin gözünün arkada kalmayacağı konfor ve rahatlıkla okuyabileceğiniz bir üniversite konumundadır.

Sizlerin alacağınız eğitim esnasında ayıracağınız bütçe ile maddi açıdan da zorlanmayacağınız bir eğitim alabilmenize imkan tanımaktadır. Birçok Avrupa ülkesine göre karşılaştırıldığı zaman Travnik te yaşam ulaşım, barınma ve yaşam koşulları bakımından sizlerin asla niye buraya geldim ki demeyeceğiniz makul ekonomik koşulları sunan bir ülkedir. Üniversite tercihinizi Uluslararası Travnik Üniversitesinden yana kullanmak için hala neden bekliyorsunuz?

Travnik Üniversitesi

Travnik Üniversitesi, Bosna-Hersek’te yeni bir üniversitedir. Tıp, mühendislik ve bilgisayar bilimlerinde dereceler sunar. Üniversite, Bosna-Hersek’in Travnik bölgesinde yer almaktadır. Travnik Üniversitesi, Bosna-Hersek’teki en büyük üniversitelerden biridir ve bir devlet üniversitesidir.

Travnik Üniversitesi 1992’de kuruldu ve tıp, mühendislik ve bilgisayar bilimlerinde dereceler sunuyor. Üniversitenin üç fakültesi vardır: insan kaynakları, teknoloji ve doğa bilimleri. Ayrıca 11 lisans dersi ve 10 lisansüstü dersi olan yedi bölüm vardır. Üniversitenin ayrıca altı yıllık eğitim veren bir tıp fakültesi ve altı yıllık eğitim veren iki mühendislik fakültesi vardır. Bu üniversitenin en büyük başarılarından biri, bölgede bir ilk olan tıp fakültesini kurması oldu.

Üniversitenin Bosna Hersek ve diğer ülkelerden diğer üniversitelere karşı oynayan bir futbol takımı var. Ayrıca öğrenciler için sosyal etkinlikler düzenleyen ve öğrenciler ile üniversite yönetimi arasında bir bağlantı görevi gören bir öğrenci birliği vardır. Travnik Üniversitesi’nin yaklaşık 2.000 öğrencisi vardır; Yüzde 80’i Bosna vatandaşı, yüzde 20’si ise uluslararası öğrenci. Üniversitedeki tüm dersler İngilizce olarak verilmektedir, böylece uluslararası öğrenciler Travnik Üniversitesi’ne sorunsuz bir şekilde kayıt yaptırabilirler.

Öğrenciler kampüste veya kampüs dışında yaşayabilirler; tıp veya mühendislik diploması almak istiyorlarsa, kampüste yaşamak için başvurmaları gerekir. Lisans öğrencileri için kampüste A6 ve A8 olmak üzere iki yurt bulunmaktadır. Her yurtta bir erkek ve bir kadın olmak üzere 141 öğrenci bulunmaktadır. Ayrıca profesörler için kendi banyoları, mutfakları, yemek odaları, salonları, ofisleri, dinlenme odaları ve çamaşır makineleri olan bir fakülte yurdu bulunmaktadır. Her yurtta evli öğrenciler için her katta altı daire bulunmaktadır. Her dairede evli öğrenciler için her biri iki banyolu dört yatak odası vardır. Kampüs içinde yaşayan öğrencilerin kullanabilecekleri kafeterya, kütüphane, spor merkezi ve postane de bulunmaktadır.

Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek’te öğrencilerine kaliteli eğitim veren yeni bir üniversitedir. Öğrenciler, bu üniversite aracılığıyla herhangi bir problem veya zorluk yaşamadan tıp veya mühendislik diplomalarına devam edebilirler. Futbol takımı kampüste yaşayan öğrenciler için eğlencelidir. Öğrenci birliği, öğrenci kulüpleri ve yönetim arasında bağlantı görevi görürken, öğrencilerin kampüsteki öğrenci yaşamına katılmalarını sağlamak için etkinlikler düzenler.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

HUKUK FAKÜLTESİ

· Hukuk

POLİTEKNİK FAKÜLTESİ

· Mimarlık

· İnşaat Mühendislik

· Makine Mühendislik

· Elektrik Mühendislik

· Bilgisayar Mühendisliği

· Telekomünikasyon

· Lojistik

· Mühendislik Yönetimi

· İş Güvenliği

MEDYA ve İLETİŞİM FAKÜLTESİ

· İletişim

· Medya ve Gazetecilik

EKONOMİ FAKÜLTESİ

· Finans, Muhasebe ve Denetim

· Bankacılık ve Sigortacılık

· Pazarlama ve Ticaret

· Girişimcilik ve Serbet Meslek

· Turizm ve Otelcilik

· İşletme Ekonomisi

· İşletme Yönetimi

· İşletme Enformatiği

TRAFİK FAKÜLTESİ

· Karayolu ve Kentsel Ulaşım

· Trafik Yönetimi

· Hava Taşımacılığı

EKOLOJİ FAKÜLTESİ

· Uygulama Ekoloji

· Çevre Koruma

Üniversitenin Haritası

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!